PDA

View Full Version : راهنمای برای موفقیت برنامه نویسی

arashI3best
چهارشنبه 24 دی 1393, 01:39 صبح
سلام
دوستان من میخوام برنامه نویسی یاد بگیرم از طرفی هم وقت ازمون خطا ندارم میخواستم بدونم الان بازار کار کدوم زبان بهتره ؟؟؟
و اگر کسی بخواد از این راه در امد کسب کنه کدوم زبان رو باید یاد گرفت؟؟؟؟؟؟
میخوام بدونم ایا کلاس رفتن بهتره یا اینکه فیلم اموزشی بیینم و مقاله بخونم؟؟؟؟؟؟؟
لطفان کسانی که برنامه نویسی کارشونه و بصورت حرفه ای و شغل اولشونه راهنمایی کنن .

jaykob
چهارشنبه 24 دی 1393, 19:16 عصر
سلام

هر زبانی رو حرفه ای بلد باشید پول و کار خوب براش هست . ولی گزینه های تاپ به نظر من Asp.net MVC اگر می خواهید وب کار کنید و Mobile App با جاوا که هر دو بازار کار ناب و به روزی دارند .

برای یادگیری هم کلاس معجزه ای نمی کنه بهترین راه حل بعد از یادگیری اصول از روی آموزش تصویری یا کتاب یک چک لیست برای خودتون درست کنید و سعی کنید که کارهایی رو که فکر می کنید سخت هستن رو همه رو به ترتیب انجام بدید در نهایت شما می مونید و یک دنیا خاطره از نتونستن ...

موفق باشید

shahab2025
سه شنبه 21 بهمن 1393, 00:21 صبح
با سلام
من هم مشکل شما را داشته و دارم (هنوزم یک برنامه نویس حرفه ای نیستم)
به نظر من باید کلاس برید
با کتاب نمی شه درست فهمید مگر اینکه کمی از اون موضوع بلد باشید
بعد از اینکه چند تا کلاس رفتید، فیلم آموزشی ببینید و سعی کنید شما هم مسائل را تکرار کنید (اگر نکنید یادتون میره و میشه روز از نو ...)

و در نهایت با سایتهایی شبیه برنامه نویس هر روز کمی وقت بگذارید. تجربیات را منتقل میکند

arashI3best
جمعه 24 بهمن 1393, 17:37 عصر
واقعا کسی نیست راهنمای کنه ؟؟

arashI3best
سه شنبه 28 بهمن 1393, 15:34 عصر
دوستان یه گلگی دارم الان 1 هفتس هیچکی یه جواب درست حسابی نداده
اون دوستانی که برنامه نویس هستن و حرفه ای بیان بگن که از چه زبانی شروع کردن و ایا کلاس رفتن یا تو نت یاد گرفتن ؟
حالا شما اگه تو نت یاد گرفتید لینک سایت اموزشی بدین به زبان فارسی برم یاد بگیرم
اقا کم لطفی نکنید جواب بدین
منم مثل شما میخوام یاد بگیرم یه راهنمای کردن و کمک ثواب داره
دوستان به نظرتون از چه زبانی شروع کنم ؟؟؟

حسین.کاظمی
دوشنبه 04 اسفند 1393, 10:57 صبح
سلام
من خودم با وی بی 6شروع کردم،زبان برنامه نویسی خیلی شاخه داره باید ببینی بکدوم علاقهداری اگه میخایی بری تو شرکتها کارکنی باید تمرکزت و بزاری رو شی گرایی اگه بخایی تک نفری تو خونه یادبگیری و کارکنی بهتره از سایت لرن فایلز و... و کلن از مقاله ها و نمونه پروژه های موجود درنت استفاده کنی خیلی بهتر نسبت به کتاب و کلاس رفتن،ولی در حال حاضر دنیا دنیای انلاین بودنه پس اگه دوس داری فعلن توبازارکار کنی ودرامد داشته باشی برو بسمت asp.netواندروید ، اگه بخایی این دوتارا بهم ربط بدی وب سرویس ها رایاد بگیر،نظرشهصی خودم که الان تو شهرمون دارم کارمیکنم و درامد دارم همین ای اس پی و اندروید و وب سرویس است که بروز است
موفق باشی