PDA

View Full Version : باز شدن سایتهای تبلیغاتی توسط کلیک در سایت اصلی

IMANAZADI
چهارشنبه 24 دی 1393, 10:48 صبح
با سلام
یک سوال
یک سری سایت ها هستند که وقتی لود میشن و میخواهیم روی یک لینک از همون سایت کلیک کنیم یک سایت جداگانه به عنوان تبلیغ باز میشه
این عمل که فکر نمیکنم توسط برنامه نویس سایت طراحی شده باشه
چطوری همچین کاری میشه انجام داد ؟؟؟؟؟؟

Mohammadsgh
چهارشنبه 24 دی 1393, 11:50 صبح
با جاوا اسکریپت

IMANAZADI
چهارشنبه 24 دی 1393, 12:00 عصر
میشه یه مثال کوچیک بزنید
یا نحوه کارکرد رو توضیح بدید
مثلا من میخوام وقتی کسی روی لینک های سایت برنامه نویس کلیک کرد یه سایت به عنوان تبلیغ باز بشه

Mohammadsgh
چهارشنبه 24 دی 1393, 12:38 عصر
بفرمایید.هر جاشو متوجه نشدید بگید توضیح بدم؟

<script language="javascript" type="text/javascript">
function WinOpen(){
var url = "http://p30download.com";
window.open(url, 'ساخت منو پاپ آپ', "height=600, width=800, resizable=1, left=0, top=0, status=1, scrollbars=yes");
}
</script>

<a href="http://www.google.com" onclick="WinOpen()""
>Link to popup</a>

IMANAZADI
چهارشنبه 24 دی 1393, 15:16 عصر
دوست عزیز فکر کنم یا من سوالم رو بد مطرح کردم یا شما اشتباه متوجه شدید
من نحوه باز شدن و ساختن پاپ آپ رو میدونم

بزارید اینجوری بگم

همین سایت برنامه نویس رو در نظر بگیر
در قسمت هدر سایت یک سری لوگو تبلیغات هست که وقتی روی اونها کلیک میکنیم مستقیم به سایت مورد نظر ریدایرکت میشویم
ولی یک سری سایتها هست که وقتی روی یکی از لینک های اون کلیک میکنیم یک سایت بصورت پاپ آپ باز میشه در صورتی که سایت مبدا چنین چیزی رو طراحی و برنامه نویسی نکرده

Mohammadsgh
چهارشنبه 24 دی 1393, 17:16 عصر
با اون تعاریفی که شما کردید همون پاپ آپ میشه.منظورتون سیستم آگهی هست یا چیز دیگه ای؟

ali.webdesign
چهارشنبه 24 دی 1393, 22:49 عصر
منظور شما سیستم آگهی هست

برای ایجاد سیستم آگهی باید یه جدول ایجاد کنید که دارای ستون های (آیدی ، لینک سایت،لینک عکس یا بنر) باشه و آگهی هاتون رو در جدول بذارید (میتونید ستونهای دیگه ای رو هم به جدول اضافه کنید مثل بازدید)

بعد یه صفحه ای مثل ads.php ایجاد کنید یه یه آیدی بگیره و به جدول رجوع کنه و لینک اون آیدی رو پیدا کنه و به اون دایرکت بشه

بعد تو صفحه اصلی سایت میتونید به این شکل به تبلیغاتون لینک بدید

site.com/ads.php?id=1

IMANAZADI
پنج شنبه 25 دی 1393, 06:28 صبح
نه نه نه هیچکدام:عصبانی++::عصبانی++::ع بانی++:
منظورم ساختن پاپ های مزاحم برای سایتهای دیگران هست (همچین چیزی شدنی هست)
مثلا میخوام یک سری پاپ آپ مزاحم برای سایت برنامه نویس درست کنم که وقتی هر کاربری روی لینکی از سایت برنامه نویس کلیک کرد یک پاپ آپ مزاحم باز بشه

Mohammadsgh
پنج شنبه 25 دی 1393, 10:11 صبح
الان متوجه منظورتون شدم.برای این که پاپ آپ شما تو سایت برنامه نویس اجرا شه باید کد جاوا اسکریپتتون تو سایت برنامه نویس بار گذاری بشه وگرنه نمیشه

IMANAZADI
پنج شنبه 25 دی 1393, 10:42 صبح
خوب این کار رو چه جوری باید کرد

Unique
پنج شنبه 25 دی 1393, 11:07 صبح
منظورم ساختن پاپ های مزاحم برای سایتهای دیگران هست (همچین چیزی شدنی هست)
مثلا میخوام یک سری پاپ آپ مزاحم برای سایت برنامه نویس درست کنم که وقتی هر کاربری روی لینکی از سایت برنامه نویس کلیک کرد یک پاپ آپ مزاحم باز بشه

دوست عزیز اگر سایتی همچین مشکلی (bug و شاید بهتر بگم Security Hole) داشته باشه در واقع در مقابل حملات XSS و دیگر حملات مربوط به محتوا نفوذپذیر هست.