PDA

View Full Version : اجرای کد php با استفاده از وب سرور IIS

fahimeh1512
چهارشنبه 24 دی 1393, 16:52 عصر
دوستان سلام و خسته نباشید
من با دریم ویور و سرور محلی زمپ پی اچ پی کار میکنم حالا میخوام با استفاده از IIS‌ کدمو اجرا کنم تو نت گشتم تنظیماشو تو کنترل پنل انجام دادم و php manager رو هم نصب کردم ظاهرا مشکلی نداره و تو مسیر
C:\inetpub\wwwroot فایل های پی اچ پی رو کپی میکنم و اجراشون میکنم کار میکنن ولی مشکل اینه که تو دریم ویور وقتی میخوام یه پروجکت جدید از نوع پی اچ پی تو این مسیر درست کنم میگه شما دسترسی ادمین ندارین و نمیشه تو این مسیر پروجکت رو ایجاد کرد
من چجوری باید این مشکل و حل کنم؟:ناراحت:

hamedarian2009
چهارشنبه 24 دی 1393, 17:32 عصر
سلام.
چرا از همون آپاچی استفاده نمی کنید میتونید همزمان آپاچی و IIS رو داخل ویندوز داشته باشین فقط کافیه پورت آپاچی رو تغییر بدین
ولی بهرحال روی فولدر wwwroot راست کلیک کنید و توی properties سربرگ security رو انتخاب کنید و گزینه Users رو انتخاب کنید و با زدن دکمه edit بهش دسترسی full control رو بدین

fahimeh1512
شنبه 27 دی 1393, 13:30 عصر
سلام.
چرا از همون آپاچی استفاده نمی کنید میتونید همزمان آپاچی و IIS رو داخل ویندوز داشته باشین فقط کافیه پورت آپاچی رو تغییر بدین
ممنون همین کارو کردم درست شد من از همون اپاچی استفاده میکنم ولی استادمون به عنوان تحقیق خواسته بود روش فعال کردن iis رو یاد بگیریم که به لطف شما حل شد متشکر