PDA

View Full Version : سوال: چطور یک فایل نصب برای برنامه ام بسازم؟

ABZiko
دوشنبه 29 دی 1393, 21:25 عصر
سلام، بنده یک برنامه ساختم که وقتی روی کامپیوتر خودم اجراش می کنم بدون هیچ مشکلی اجرا می شه ولی روی کامپیوتر های دیگه اجرا نمی شه که فکر کنم مربوط به فایل های مورد نیاز نصب برنامه است ! حالا می خواستم بدونم چطور باید این کار رو بکنم؟

امیر مهرشاد
دوشنبه 29 دی 1393, 21:33 عصر
سلام، بنده یک برنامه ساختم که وقتی روی کامپیوتر خودم اجراش می کنم بدون هیچ مشکلی اجرا می شه ولی روی کامپیوتر های دیگه اجرا نمی شه که فکر کنم مربوط به فایل های مورد نیاز نصب برنامه است ! حالا می خواستم بدونم چطور باید این کار رو بکنم؟

دوست عزیز چیزایی که لازم داری قبل اجرای نرم افزارت :دات نت - windows installer -و انجین گزارشات و تمامی dll های که (کامپوننت هایی که در برنامه استفاده کردی)

امیر مهرشاد
دوشنبه 29 دی 1393, 21:34 عصر
اینا رو میتونی با خود vs درست کنی یا با نرم افزار های عالی که جدیدا اومدن

ABZiko
دوشنبه 29 دی 1393, 21:41 عصر
می شه یک نمونه رو معرفی کنید !

ghasem110deh
دوشنبه 29 دی 1393, 22:06 عصر

سلام
ستاپ برنامه رو با چی ایجاد کردین ؟
اینستال شیلد - اینو - اینستال اویر و ...
-----------------------------------------
بعد اجرا نمیشه .... یعنی هیچ خطایی ، پیغامی چیزی نمیده ؟ فرم ورک برنامتون چنده ؟

ABZiko
دوشنبه 29 دی 1393, 22:21 عصر
من هنوز ستاپی ایجاد نکردم و قصد دارم برای برنامه ای که ساختم یک ستاپ ایجاد کنم، توی ویژوال اتودیو 2012 یک install shield هست که هر چی روش کلیک می کنم باز نمی شه و برنامه هم روی همه کامپیوتر ها اجرا نمی شه که فکر کنم مربوط به همون .نت و ... هست، یک پیغام داد که یادداشتش نکردم و فریمورک هم 4.1 هست

hamid30sharp
دوشنبه 29 دی 1393, 22:44 عصر
از Setup Factory 9 استفاده کنید عین آب خوردن می تونید ستاپ بسازید. کرباهاش خیلی راحته
https://www.google.com/search?q=Setup+Factory+9+%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2% D8%B4&ie=utf-8&oe=utf-8

ABZiko
دوشنبه 29 دی 1393, 22:50 عصر
ممنون دوست عزیز، این برای ویژوال هم استفاده می شه؟

hadi vafaii
سه شنبه 30 دی 1393, 02:29 صبح
سلام دوست عزیز من با خود ویژوال استدیو 2010 فایل ستاب میسازم حالا اینجا رو یه نگاه بنداز ببین بکارت میلد یا نه
دانلود (http://uplod.ir/prxo6sipzm8l/ستاپ.rar.htm)
موفق باشی

hamid30sharp
سه شنبه 30 دی 1393, 09:07 صبح
ممنون دوست عزیز، این برای ویژوال هم استفاده می شه؟

بله میشه- برنامه رو اجرا می کنید و ویزارد داره که مرحل رو...

محمد رضا فاتحی
سه شنبه 30 دی 1393, 09:19 صبح
نرم افزار Advanced installer واقعا عالیه
کاری نیست که نتونه انجام بده و کارباهاش بسیار ساده

ghasem110deh
سه شنبه 30 دی 1393, 15:10 عصر
من هنوز ستاپی ایجاد نکردم و قصد دارم برای برنامه ای که ساختم یک ستاپ ایجاد کنم، توی ویژوال اتودیو 2012 یک install shield هست که هر چی روش کلیک می کنم باز نمی شه و برنامه هم روی همه کامپیوتر ها اجرا نمی شه که فکر کنم مربوط به همون .نت و ... هست، یک پیغام داد که یادداشتش نکردم و فریمورک هم 4.1 هست

سلام
ویژوال استادیو 2012 و به بالا دیگه قابلیت ساخت ستاپ رو بوسیله اینستال شیلد (از طریق خود برنامه) ندارن ....
همون طوریکه دوستمون گفتن یا باید با نرم افزارهای ستاپ ساز ایجاد کن و یا با 2010 برنامه بنویسی که روش اولی بهتره !
.
.
.
به نظر بنده و خیلی ها اینستال شیلد بعد انستال اویر .... (کارکرد همه یکی ولی این دوتا یه چیز دیگن)

ABZiko
سه شنبه 30 دی 1393, 21:16 عصر
با تشکر از همه دوستان که زحمت کشیدند:تشویق:، یک سوال داشتم، اگر من برای نرم افزارم از فایل نصبی استفاده نکنم، باز هم نیازی windows installer هست یا فقط همون .net framework کافی هست؟

پیام حیاتی
سه شنبه 30 دی 1393, 22:10 عصر
با تشکر از همه دوستان که زحمت کشیدند:تشویق:، یک سوال داشتم، اگر من برای نرم افزارم از فایل نصبی استفاده نکنم، باز هم نیازی windows installer هست یا فقط همون .net framework کافی هست؟
سلام
در ویندوز XP نیاز هست اما در 7 به بعد فقط farmework کفایت می کند.
برای ساخت setup نظر من ابزار خود ویژوال هست:Microsoft Visual Studio Installer Projects (https://visualstudiogallery.msdn.microsoft.com/site/search?f%5B0%5D.Type=RootCategory&f%5B0%5D.Value=tools&f%5B0%5D.Text=Tools&f%5B1%5D.Type=SubCategory&f%5B1%5D.Value=setup&f%5B1%5D.Text=Setup%20%26%20Deployment)

sajedmalayeri
جمعه 17 بهمن 1393, 16:09 عصر
ممنون از همه استفاده بردم ببخشید من با خود ویژوال استادیو ساختم ستاپو . و الانم باید روی کلاینت هام Windows installer رو نصب کنم؟ البته توی پیش نیاز ها انتخابش کردم

ebrahimi.m1985
دوشنبه 04 خرداد 1394, 17:03 عصر
سلام من از خود microsoft visual studio installer project استفاده می کنم ولی وقتی توی prerequist برنامه های windows installer , .net, sql رو انتخاب می کنم موقع ران شدن بهم ارور می ده میخوام بدونم باید چه فایل هایی رو در کدوم قسمت برنامه بذارم تا فایل ستاپ بتونه از اونجا برنامه های مورد نیاز من رو نصب کنه پاسخ این سوالات برای من خیلی ضروریه ممنون میشم جواب بدید