PDA

View Full Version : نظر سنجی جهت راه اندازی پست های آموزش لاراول

rezakho
یک شنبه 12 بهمن 1393, 22:42 عصر
سلام

با این چیزهایی که دوستان می نویسند، مثل اینکه خیلی ها برای یادگیری لاراول مشکل دارند!
عزیزانی که تمایل دارند یک سری پست آموزشی لاراول به صورت هفتگی و سرفصل شده راه بیافته، همین جا نظرشون رو همراه با سرفصل و موضوع پیشنهادی خودشون اعلام کنند تا اگر توفیق بود استارتش رو بزنیم

rahahost
دوشنبه 13 بهمن 1393, 10:48 صبح
سلام آقا رضای گل :)

من شدیدن استقبال میکنم و صد البته از دست من خلاص میشی :D

منم چند ماهی هست که لاراول رو شروع کردم و بخاطر مشکلاتی که برام پیش اومده حین کار ، چیزا های خوبی یاد گرفتم که اگر بتونم ، خوشحال میشم کمکی کرده باشم تا دوستان دیگه مشکلات تکراری نداشته باشن .

نظر شخصیم اینه که یه سایت اختصاصی برای این کار راه بندازیم که هم منسجم تر باشه و هم اینکه یه مرجع بشه :)
من حاظرم هاست و ... رو تامین کنم و طرح انتدایی رو هم خودم میتونم بزنم .

rezakho
دوشنبه 13 بهمن 1393, 12:31 عصر
سلام آقا رضای گل :)

من شدیدن استقبال میکنم و صد البته از دست من خلاص میشی :D

منم چند ماهی هست که لاراول رو شروع کردم و بخاطر مشکلاتی که برام پیش اومده حین کار ، چیزا های خوبی یاد گرفتم که اگر بتونم ، خوشحال میشم کمکی کرده باشم تا دوستان دیگه مشکلات تکراری نداشته باشن .

نظر شخصیم اینه که یه سایت اختصاصی برای این کار راه بندازیم که کم منسجم تر بااشه و هم اینکه یه مرجع بشه :)
من حاظرم هاست و ... رو تامین کنم و طرح انتدایی رو هم خودم میتونم بزنم .
ایده خوبیه

soheilsaghian
دوشنبه 13 بهمن 1393, 15:24 عصر
دوستان عزیز
به نظر من به جای حاشیه، سریع بریم سر مباحث اصلی
در همین انجمن یک زیر انجمن برای لاراول ایجاد کنید و آموزش را درج کنید.
امروز توی تویتر یک گروه پیدا کردم laratalks.com دوره همی های لاراول معروف هستند و کاری شبیه فرمایش آقای Rahahost فرمودند است
ممنون میشوم هر چه زود تر آموزش هارا شروع کنید

A.ardalan far
جمعه 15 اسفند 1393, 22:32 عصر
سلام به همه ای دوستان
به نظرم شروع اموزش های این فریم ورک مفیده و باعث میشه دوستانی مثل خودم سردرگم نشن.
نظرم من اینه بهتره که اموزش ها رو از یه تاپیگ تو انجمن شروع کرد و کمی منسجم تر و کاربران علاقه منده بیشتری هم تو بحث ها شرکت کنن میشه بعد به فکر یه سایت مفید
به نظرم از دوتا اموزش تو هفته خیلی خوبه.
این تالار لاراول خیلی بی نظم . نیمدونم چرا توجه ای نمکنن دوستان به این تالار

meysam1366
جمعه 15 اسفند 1393, 23:48 عصر
سلام دوستان

من هم موافقم شدیدا

لطفا هر چه سریعتر از ابتدا آموزش بدید ممنون

moalla
شنبه 23 اسفند 1393, 17:19 عصر
من دوسالی هست که تو زمینه ساخت اموزش کار میکنم. تو سایتم quicklearn.ir اموزشهای برنامه نویسی اندروید بیشتر گذاشتم. بخشی از برنامه های کاراموزان اینجا اومده quicklearn.ir/blog
خیلی دوست دارم اموزش لرول رو هم اماده کنم اما اگه اماده بشه احتمال زیاد اون رو با پرداخت هزینه در اختیار دوستان قرار میدم. نظر دوستان چیه؟ استقبال میشه؟ اگه استقبالی نمیشه همون کلیاتش رو اموزش بدم و بذارم روی اپارت تا نقطه شروع باشه برای تازه کاران
اما اگه استقبال بشه میشه یه دوره کامل تر همراه با اجرای یه پروژه وبلاگ یا ... درست کنم

meysam1366
شنبه 23 اسفند 1393, 17:31 عصر
من دوسالی هست که تو زمینه ساخت اموزش کار میکنم. تو سایتم quicklearn.ir اموزشهای برنامه نویسی اندروید بیشتر گذاشتم. بخشی از برنامه های کاراموزان اینجا اومده quicklearn.ir/blog
خیلی دوست دارم اموزش لرول رو هم اماده کنم اما اگه اماده بشه احتمال زیاد اون رو با پرداخت هزینه در اختیار دوستان قرار میدم. نظر دوستان چیه؟ استقبال میشه؟ اگه استقبالی نمیشه همون کلیاتش رو اموزش بدم و بذارم روی اپارت تا نقطه شروع باشه برای تازه کاران
اما اگه استقبال بشه میشه یه دوره کامل تر همراه با اجرای یه پروژه وبلاگ یا ... درست کنم

سلام دوست عزیز

چرا استقبال نشه؟

آموزشها خوب باشن قطعا استقبال میشه اونم فریمورک لاراول

moalla
پنج شنبه 28 اسفند 1393, 18:04 عصر
ایشالله بعد تعطیلات شروع میکنم به ساختن.

tuytoosh
پنج شنبه 28 اسفند 1393, 20:38 عصر
من اگرچه به نون شبم موندم ولی حاضرم پول بدم و یاد بگیرم