PDA

View Full Version : حرفه ای: بوتیبل کردن برنامه و نصب کنار ویندوز

masaioki.ono
یک شنبه 19 بهمن 1393, 19:58 عصر
سلام
من یه برنامه نوشتم برای یه شرکتی که اونها میخوان دقیقا مثل ویندوز که کامپیوتر بوت میشه و بالا میاد اون هم کنار ویندوز بیاد یعنی مثل اینکه این هم یه ویندوز دیگه هست مثال

windows7
proje man

مثل این مورد که هر وقت خواستن بره داخل برنامه من برنامه من کاملا با وی بی نوشتم و 4 ماه وقت یه تیم 5 نفره رو گرفته
لطفا بگید چیکار کنم:قلب:

Mani_rf
دوشنبه 20 بهمن 1393, 09:16 صبح
برنامه ها نوشته شده با .Net چنین امکانی به شما نمی دهند. برنامه ها نوشته شده با .Net فقط در بستر ویندوز اجرا می شوند مگر این که به صورت Native نوشته بشن که در اون صورت هم به سیستم عاملی غیر از Dos برای اجرا شدن نیاز دارن.
پیشنهاد من به شما اینه که برنامه رو طوری طراحی کنید که در هنگام بالا آمدن ویندوز اجرا بشه و کنترل ویندوز رو به دست بگیره و اجازه اجرای سایر برنامه ها رو نده.
اگر اصرار دارید که برنامه باید مثل سیستم عامل موقع بوت شدن سیستم اجرا بشه، باید از زبان هایی که خروجی انها قابلیت اجرا شدن در محیط Dos رو دارند مانند ++C استفاده کنید.

masaioki.ono
سه شنبه 21 بهمن 1393, 00:22 صبح
پیشنهاد من به شما اینه که برنامه رو طوری طراحی کنید که در هنگام بالا آمدن ویندوز اجرا بشه و کنترل ویندوز رو به دست بگیره و اجازه اجرای سایر برنامه ها رو نده

???
میشه بیشتر توضیح بدی چطور اجازه اجرای هیچ برنامه ای رو به غیر از برنامه خودم ندم ؟؟یعنی تغییر رجیستری؟اگر اینطوره ممکنه این توی هر سیستمی اجرا بشه در اون صورت برنامه ما باید بتونه وقع نصب خودش این تغییرات رو انجام بده .

کلا میشه بگی چیکار باید کرد