PDA

View Full Version : گفتگو: vb.net را ادامه بدهم یا C#.net رو شروع کنم؟؟؟

mehdi imani 8
سه شنبه 28 بهمن 1393, 13:14 عصر
سلام دوستان من یک برنامه نویس مبتدی هستم.16-15 سال دارم و عاشق برنامه نویسی هستم...
من اول با vb6 شروع کردم اما به دلیل قدیمی بودن و قابلیت های کم رهاش کردم و سراغ vb.net رفتم و فعلا اون رو دارم یاد می گیرم...
به نظر شما vb.net رو تا سطح پیشرفته ادامه بدم یا سراغ زبان های دیگه مثل C#‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎.net برم؟؟؟:اشتباه:

لینک آخرین برنامه ای که با vb.net 2012 ساختم هم ضمیمه کردم.

amir-new.programer
سه شنبه 28 بهمن 1393, 14:52 عصر
vb.net
ویژوال بیسیک دات نت

systam
سه شنبه 28 بهمن 1393, 22:25 عصر
سلام دوست عزیز
منم مثل شما استارت کار رو با vb6 زدن و ادامه اش دادم ویک دوره بانک اطلاعاتی گذروندم توی سایت هم چند ساله میچرخم
تا حدودی وارد شدیم به نظر من vb رو ادامه بده در کنارش #c یاد بگیر
یک استادی داشتیم میگفت باید از همه زبون های یک سر رشته ای داشته باشی در حد کار راه اندازی:لبخند::تشویق:

موفق باشی
یا علی

djhooman
سه شنبه 28 بهمن 1393, 23:18 عصر
کلیات هر دو تاشون یکیه چون کامپایلر جفتشون دات نت فریمورک هستش ........
قدرت تعامل با وی بی دات نت راحت تره و سی شارپ هم یکم رو برخی موارد حساس و نازک نارنجیه مثل سیمیکالون و ....

negative60
چهارشنبه 29 بهمن 1393, 11:49 صبح
سلام دوستان من یک برنامه نویس مبتدی هستم.16-15 سال دارم و عاشق برنامه نویسی هستم...
من اول با vb6 شروع کردم اما به دلیل قدیمی بودن و قابلیت های کم رهاش کردم و سراغ vb.net رفتم و فعلا اون رو دارم یاد می گیرم...
به نظر شما vb.net رو تا سطح پیشرفته ادامه بدم یا سراغ زبان های دیگه مثل C#‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎.ne t برم؟؟؟:اشتباه:

من 7 يا 8 سال با vb6 و vb.net کار کردم ولی اگر بر ميگشتم به دوران نوجوانی به جای مهاجرت به C#‎‎ زبان ++C رو انتخاب ميکردم(به دلايل زيادی) هرچند که هنوز هم vb رو دوست دارم و از يادگيريش پشيمون نيستم