PDA

View Full Version : چه مدت میشه پایتون یاد گرفت؟

vahid03
شنبه 02 اسفند 1393, 21:11 عصر
سلام دوستان

من php کار میکنم حدود 30 درصد بلدم html & css تسلط دارم میخوام در کنار php پایتون هم یاد بگیرم اون طور که برسی کردم متوجه شدم زبان سختی نیست ولی در عین حال قدرتمنده.

سوالم اینجاست که محدوده تقریبی یادگیری پایتون چقدره؟ یه نفر گفت میتونی سه روزه یاد بگیری یکی گفت یک ماه باورم نشد میخوام نظر شما رو هم بدونم.

دم همتون گرم

راستی تجربه خودتونم اگه از یادگیری پایتون بگیر ممنون میشم.

arefenayat
شنبه 02 اسفند 1393, 21:50 عصر
منم مثل خودتم ، php کارم و 14 روز هست شروع کردم پایتون رو ، تا الان به کلاس ها رسیدم ، یعنی خیلی وقته رسیدم ولی دارم روشون اصولی کار میکنم که مشتم پر باشه
کتاب Head first python کتاب خوبیه ولی از اون بهتر کتاب
Learning Python, Fourth Edition
by Mark Lutz
هست که خیلی اصولی تر یاد میده . به نظرم اگر کمر همت رو ببندی 1 ماهه یادش میگری ولی چیزی که تو برنامه نویسی از یادگرفتن مهم تره تجربه است .
ناگفته نماند تو این 14 روز من حداقل روز 8 ساعت وقت صرف مطالعه کردم .

vahid03
شنبه 02 اسفند 1393, 22:13 عصر
منم مثل خودتم ، php کارم و 14 روز هست شروع کردم پایتون رو ، تا الان به کلاس ها رسیدم ، یعنی خیلی وقته رسیدم ولی دارم روشون اصولی کار میکنم که مشتم پر باشه
کتاب Head first python کتاب خوبیه ولی از اون بهتر کتاب
Learning Python, Fourth Edition
by Mark Lutz
هست که خیلی اصولی تر یاد میده . به نظرم اگر کمر همت رو ببندی 1 ماهه یادش میگری ولی چیزی که تو برنامه نویسی از یادگرفتن مهم تره تجربه است .
ناگفته نماند تو این 14 روز من حداقل روز 8 ساعت وقت صرف مطالعه کردم .

ممنون از پاسخت تعریف از خودم نباشه اصولا من زبان ها زود یاد میگیرم اونم دلیلش علاقه هست من پایتون رو همین امشب خواستم یاد بگیرم هیچ اطلاعتی هم ندارم اگه یک ماهه بشه که عالیه یعنی من میتونم نیاز اسکریپتی و نرم افزاری خودمو در مدت مثلا دو ماه برطرف کنم؟

n.nowroozi
یک شنبه 03 اسفند 1393, 07:50 صبح
برای سینتکسهای اولیه همون دو هفته تا یک ماه یاد میگیری .. اما تسلط تقریبی به فریم ورکهای وب و دسکتاپ اسکریپت خب یه فرآیند چند ساله خواهد بود و با تجربه به دست میاد.

golbafan
یک شنبه 03 اسفند 1393, 08:01 صبح
سلام

البته تمام اینهایی که دوستان گفتند درسته و باید تلاش و علاقه زیادی خرج کنید تا سریعتر به نتیجه برسید

kizilbash
سه شنبه 12 اسفند 1393, 17:44 عصر
سلام دوستان

من php کار میکنم حدود 30 درصد بلدم html & css تسلط دارم میخوام در کنار php پایتون هم یاد بگیرم اون طور که برسی کردم متوجه شدم زبان سختی نیست ولی در عین حال قدرتمنده.

سوالم اینجاست که محدوده تقریبی یادگیری پایتون چقدره؟ یه نفر گفت میتونی سه روزه یاد بگیری یکی گفت یک ماه باورم نشد میخوام نظر شما رو هم بدونم.

دم همتون گرم

راستی تجربه خودتونم اگه از یادگیری پایتون بگیر ممنون میشم.

سلام خب دوستان میگن همت به خرج بدین اما منبع یا اموزش خاصی قرار نمیدن برای شروع کار...

miladheydari
شنبه 16 اسفند 1393, 00:40 صبح
کسی لینک کتابی واسه پایتون داره؟/

davod56
سه شنبه 02 تیر 1394, 12:28 عصر
سلام می تونید به این سایت یه سری بزنید فکر کنم ده دوازده جلد کتاب برای آموزش زبان پایتون داره
البته همش انگلیسیه!!!
http://onlinevideolecture.com/ebooks/?subject=Python-Programming