PDA

View Full Version : جلوگیری از هک شدن در y! messenger

iranboy
سه شنبه 23 دی 1382, 21:24 عصر
یه کسی از طریق y! messenger تونسته ip من رو در بیاره . چطوری میتونه من را هک کنه ؟

حمیدرضاصادقیان
سه شنبه 23 دی 1382, 21:28 عصر
سلام.فکر کنم حالا که ای پی شما رو داره اگه یک مقدار هکری بلد باشه با برنامه هایی مثل پورت اسکنر پروتهای باز شمارو بدست میاره و میتونه از اون پورتها به کامپیوتر شما نفوذ کنه.
:evil2:

Developer Programmer
سه شنبه 23 دی 1382, 22:03 عصر
حمید جونم فرض کن پورت باز رو هم پیدا کردی و هیچگونه دیوار آتشی هم نبود چطوری می تونی نفوذ کنی چطوری یه تروجان نصب می کنی؟

Developer Programmer
سه شنبه 23 دی 1382, 22:04 عصر
یه کسی از طریق y! messenger تونسته ip یک کسی رو در بیاره . چطوری میتونه من را هک کنه
ّIP کس دیگر رو پیدا کرده شما رو هک می کنه ؟ :!:

حمیدرضاصادقیان
سه شنبه 23 دی 1382, 23:33 عصر
افشین جون راست میگه وقتی ای پی یکی دیگه رو پیدا کرده چه جوری میتونه شماروهک کنه؟ :mrgreen:

houtanal
چهارشنبه 24 دی 1382, 00:54 صبح
تا جایی که می دونم تنها در صورتی می تونه شما رو هک کنه که آی پی شما valid باشه

iranboy
شنبه 27 دی 1382, 15:11 عصر
منظورم همون IP منه

Gladiator
شنبه 27 دی 1382, 22:13 عصر
از طریق سوراخهای امنیتی که در ویندوز موجوده .

اگر دوست داری یبار بیا با هم چت کنیم تا یه حال اساسی بهت بدم :mrgreen:

iranboy
یک شنبه 28 دی 1382, 07:38 صبح
اگر دوست داری یبار بیا با هم چت کنیم تا یه حال اساسی بهت بدم
ممنون میشم من آرزوم اینه که یه بار هک بشم . چون هکر های مدعی خیلی خیلی زیادن .

Inprise
یک شنبه 28 دی 1382, 10:21 صبح
دوست عزیز ،

جواب برادر گلادیاتور صحیح بود و جواب تو هم البته صحیح تر :wink: اگر بالفرض تو یک فروند IP معتبر داری و حالا به اینترنت متصلی ، از طریق نرم افزارهائی که روی سیستمت به شبکه متصل هستند و با استفاده از نقاط ضعف امنیتی اونها ، یا از طریق نقاط ضعف امنیتی built-in (!) ویندوز ، "ممکنه" امنیت ت تهدید بشه . خبر خوب اینه که حتی با اطلاع از نقاط ضعف امنیتی و با وجود Exploit ، افرادی که بتونن برات مشکل ایجاد کنند بسیار کم هستند و خبر بد اینه که "اگر" مشکلی برات ایجاد بشه ، اون واقعا" مشکل بزرگی خواهد بود :wink:

نتیجه گیری اخلاقی : از طریق فایروالهائی مانند Outpost Firewall یا نسخه حرفه ای زون آلارم ، دسترسی برنامه های کاربردی متصل به شبکه تون رو تا حد ممکن محدود کنید یا اجازه دریافت اطلاعات از منابع خیر لازم رو لغو کنید . ( این امکان در این فایروالهای شخصی موجوده )

نتیجه گیری فرهنگی : سعی کنید با افرادی که به صحت و سلامت عقلی اونها اعتماد ندارید از طریق ابزارهائی مثل مسنجر ارتباط نداشته باشید .

نتیجه گیری علمی : سعی کنید همیشه ویندوز و بقیه نرم افزارهای متصل به شبکه رو "به روز" نگه دارید .

خوش و موفق باشید

Gladiator
یک شنبه 28 دی 1382, 10:31 صبح
چون هکر های مدعی خیلی خیلی زیادن

جیگر طلا من هیچ وقت هیچ گونه ادعایی نداشتم و ندارم ولی این کار دقیقا مثل زدن یه پیک عرق سگیه ( کاری داره ؟ )

حالا برای اینکه بیشتر حال کنی من دیگه توی این بخش هیچ چیز پست نمیکنم تا اینپرایز هم دلش آروم بگیره . :mrgreen:

jirjirakk
یک شنبه 28 دی 1382, 23:12 عصر
نتیجه گیری فرهنگی : سعی کنید با افرادی که به صحت و سلامت عقلی اونها اعتماد ندارید از طریق ابزارهائی مثل مسنجر ارتباط نداشته باشید

:mrgreen: :mrgreen:

Best Programmer
دوشنبه 29 دی 1382, 01:24 صبح
دو شرط داره که طرف بتونه هک کنه.
1 - اول اینکه IP شما Valid باشه با در همان لحظه درحال چت با او هستی.
2 - کمی حوصله و کمی هم C بلد باشه.
تمام .
باید طرف فقط یک اسکن کوچیک بکنه شما را و اگر حوصله داشته باشه کار تمام هست.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
راه مقابله:
1- نصب ویروس یاب قوی. مثل NAV
2 - نصب BitDefender که به شما اطلاع میدهد که فلانی با این IP :P داره شما را اسکن میکنه.
3 - بروز نگه داشتن Windows و YIM ,و Disable کردن سرویس های اضافی.
4 - البته اگر کمی حرفه ایی باشید بسیار بجاست که FireWall Base on Proxy هم به این مجموغه اضافه کنید.
5 - نصب برنامه ایی که شما را در مقابل Buffer OverFlow ها محافظت کند.
البته پس از نصب تمام اینها دیگر کامپیوتر شما به مانند 286 عمل خواهد کرد :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

iranboy
یک شنبه 05 بهمن 1382, 10:13 صبح
- اول اینکه IP شما Valid باشه با در همان لحظه درحال چت با او هستی.
2 - کمی حوصله و کمی هم C بلد باشه.
ip من مثلا" valid هستش . حالا اون چطوری با یه کمی برنامه نویسی c می تونه من رو هک کنه .

Best Programmer
یک شنبه 05 بهمن 1382, 12:38 عصر
البته که خودش سوادش به نوشتن این کد که نمی رسه :lol: . باید فقط این کد را کپی و اجرا کند. البته بعضی از سورس ها اجرایشان راحت هست و برخی خیر. برای همین گفتم کمی C بلد باشه :evil2: :skull:

iranboy
سه شنبه 07 بهمن 1382, 17:39 عصر
باید فقط این کد را کپی و اجرا کند.
حالا این جور کدها را از کجا میتونه پیدا کنه ؟ :wink: