PDA

View Full Version : سوال: ارسال پیامک در سی شارپ

MeysamTakta
شنبه 01 فروردین 1394, 23:27 عصر
سلام
من تو برنامم میخوام به مشتری اس ام اس ارسال بشه اس م اس هم از طریق لینک ارسال میشه ینی به این شکل :

Http://www.test.com/APISend.aspx?Username=$UserName&Password=$password&From=$FromNumber&To=$ToNumber&Text=$Text

حالا چون من بعضی از پارامترهارو از کاربر میگیریم از این روش استفاده کردم :

Http://www.test.com/APISend.aspx?Username=$UserName&Password=$password&From=$FromNumber&To=" + txtPhone.Text + "&Text=$Text=" + txtName.Text + " عزیز ; پیام شما با موضوع " + txtSubject.Text + " با موفقیت دریافت شد!پس از بررسی،پاسخ شما ارسال خواهد شد";

این استرینگ رو هم تو ی متغیر قرار میدم و متغیر رو تو WebBrowser.Navigate اجرا میکنم.

اس ام اس ارسال میشه ولی تو پنل و گوشی به صورت ?????????? دریافت میشه.

حالا شما عزیزان روش بهتری برای ارسال دارین که این مشکلو نداشته باشه یا من این مشکل رو با اپراتور باید حل کنم؟
مرسی

Abbas Naghdi
یک شنبه 02 فروردین 1394, 05:32 صبح
سلام
من تو برنامم میخوام به مشتری اس ام اس ارسال بشه اس م اس هم از طریق لینک ارسال میشه ینی به این شکل :

Http://www.test.com/APISend.aspx?Username=$UserName&Password=$password&From=$FromNumber&To=$ToNumber&Text=$Text

حالا چون من بعضی از پارامترهارو از کاربر میگیریم از این روش استفاده کردم :

Http://www.test.com/APISend.aspx?Username=$UserName&Password=$password&From=$FromNumber&To=" + txtPhone.Text + "&Text=$Text=" + txtName.Text + " عزیز ; پیام شما با موضوع " + txtSubject.Text + " با موفقیت دریافت شد!پس از بررسی،پاسخ شما ارسال خواهد شد";

این استرینگ رو هم تو ی متغیر قرار میدم و متغیر رو تو WebBrowser.Navigate اجرا میکنم.

اس ام اس ارسال میشه ولی تو پنل و گوشی به صورت ?????????? دریافت میشه.

حالا شما عزیزان روش بهتری برای ارسال دارین که این مشکلو نداشته باشه یا من این مشکل رو با اپراتور باید حل کنم؟
مرسی

سلام ... روش بهتر استفاده از وب سرویس هست ... اکسر اپراتور ها وب سرویس دارن و آموزش استفاده از این وب سرویس ها هم هست .

و اما مشکل شما ... متن رو UTF8 ارسال کنید اگر باز ؟؟؟؟؟ بود مشکل اپراتور هست و با پشتیبانی هماهنگ کنید ... مطمعنا باید مستنداتی در این باره داشته باشن ...