PDA

View Full Version : گرفتن زیرنویس انگلیسی

EHSAN99100
دوشنبه 03 فروردین 1394, 11:05 صبح
سلام دوستان من در حال نوشتن یک اپ اندرویدی هستم که توی اون قرار زیرنویس انگلیسی فیلم رو از یک سایت بگیره
اما مشکل من اینه که این سایت فی.ل.تر هستش. آیا راهی برای رد کردن این ف...لیتر در اپ هست؟؟؟

چیزی که به نظر خودم میرسه اینکه که یک وب سرویس روی سایت خودم بنویسم و اپ به سایت من وصل باشه و درخواست زیرنویس
رو اونجا بفرسته و بعد با استفاده از وب سرویس (چون سرویس توی یک کشور خارجی هست) فکر نمی کنم مشکلی در گرفتن زیرنویس به
وجود بیاد

دوستان آیا کسی تاحالا همچیین کاری کرده و به نظر شما آیا جواب میده؟

LastAirbender
دوشنبه 03 فروردین 1394, 19:21 عصر
سلام دوستان من در حال نوشتن یک اپ اندرویدی هستم که توی اون قرار زیرنویس انگلیسی فیلم رو از یک سایت بگیره
اما مشکل من اینه که این سایت فی.ل.تر هستش. آیا راهی برای رد کردن این ف...لیتر در اپ هست؟؟؟

چیزی که به نظر خودم میرسه اینکه که یک وب سرویس روی سایت خودم بنویسم و اپ به سایت من وصل باشه و درخواست زیرنویس
رو اونجا بفرسته و بعد با استفاده از وب سرویس (چون سرویس توی یک کشور خارجی هست) فکر نمی کنم مشکلی در گرفتن زیرنویس به
وجود بیاد

دوستان آیا کسی تاحالا همچیین کاری کرده و به نظر شما آیا جواب میده؟

سلام ،
بنده همچین کاری رو نکردم تا بحال ، ولی خوب معلومه که جواب میده چون سرورتون خارج از کشور هست و برای اونها این محدودیت وجود نداره ، این در واقع همون اساس کار بسیاری از فیلترشکن ها هست