PDA

View Full Version : یک سوال درباره کامپوننت devexpress

ahmadnesurf
دوشنبه 10 فروردین 1394, 20:11 عصر
سلام
من از کامپوننت dev express استفاده کردم در اخر کار وقتی که میخوام سورس فایل به همراه exe اون رو بدم توی کامپیوتر شخص دیگر اجرا نمیکنه چون ddl هایی که استفاده میکنه رو در داخل پروژه ذخیره نمیکنه حالا من این dll ها رو از مجا بیارم توی محل نصب گشتم ولی پیدا نکردم

systam
دوشنبه 10 فروردین 1394, 22:35 عصر
سلام
نگاه کن دوست عزیز زمانی که شما یک کامپوننتی رو وارد پروژه میکنید به صورت اتومات اون کامپوننت در پوشه Debug برنامه ذخیره میشه
طبق این عکس
129902
کامپوننت رو انتخاب کردم و وارد برنامه کردم و
129903
اینم کامپوننت داخل پوشه Debug

ebrahim.rayatparvar
یک شنبه 23 فروردین 1394, 10:13 صبح
سلام.
دوست من تو عکسی که من میزارم دقت کن.
130268
میبینی زمانی که در سلوشن در refrenc روی یکی از رفرنس های devexpress کلیک کردم تو پنجره properties رو دقت کن گزینه ای داره مبنی بر copy local که پیشفرض رو false تنظیم شده و زمانی که این گزینه رو true میکنی و برنامه رو اجرا میکنی میبینی تو پوشه debug تمام فایل های DLL ساخته شده.
البته یک نکته اینکه در refrence باید تمام رفرنس های devexpress رو در properties گزینه copy local را روی true قرار بدی.:قلب:

چاکر شما ابراهیم

SabaSabouhi
یک شنبه 23 فروردین 1394, 12:29 عصر
سلام
من از کامپوننت dev express استفاده کردم در اخر کار وقتی که میخوام سورس فایل به همراه exe اون رو بدم توی کامپیوتر شخص دیگر اجرا نمیکنه چون ddl هایی که استفاده میکنه رو در داخل پروژه ذخیره نمیکنه حالا من این dll ها رو از مجا بیارم توی محل نصب گشتم ولی پیدا نکردم

سلام
یه کاری که می‌تونی انجام بدی اینه که فهرست این dllها رو از resource برنامه استخراج کنی و خود فایل‌ها رو از مسیر

c:\Program Files (x86)\DevExpress 14.2\Components\Bin\Framework\

پیدا کنی و در مسیر پروژه در کامپیوتر مقصد کپی کنی.

صبا صبوحی