PDA

View Full Version : سئوال در باره combo

naderigh
پنج شنبه 25 دی 1382, 11:50 صبح
ضمن تشکر از همه دست اندرکاران این سایت و مخصوصا کسانی که پاسخگوی مشکلات افراد کم تجربه ای مثل اینجانب هستند
استاتید محترم مشکلی داشتم لطفا کمکم کنید
من یک combo ساخته ام واطلاعات ان از یک بانک و فارسی نیز میباشد اگر تنظمیات righttoleft=.T
باشد با استفاده از میله مرورگر با اشکال مواجه میگردد ولی اگر .F. باشد مشکلی ندارد
و windows نیر 98 میباشد

binyaz2003
پنج شنبه 25 دی 1382, 20:14 عصر
من از ویندوز 98 عربی با فارسی ساز پارسا 99 کار میکنم و هیچ مشکلی نداره :shock:

kia1349
یک شنبه 05 بهمن 1382, 06:40 صبح
بله این مشکل وجود داره رو بعضی از سیستمها من این مشکلو دیدم مخصوصا اگه کومبو باکس رو بزاری توی گیرید خیلی بدتر از این میشه

rezaTavak
جمعه 24 بهمن 1382, 13:55 عصر
به نظر من باید یک کلاس بسازی که این مشکلت حل بشه

راهش اینه که کلاسی شبیه Combo شبیه سازی کنید اگر خواستی من میتونم بشما کمک کنم

محمد رضا توکل

jalal morevaj
چهارشنبه 20 آذر 1387, 00:33 صبح
من تازه به جمع شما امدم سوال من اينه :
در ويژوال فاكس پرو9 ميخوام يك كمبو باكس درست كنم كه در بالاش مقدار متغيرم رو نشون بده و با refresh كردن فرم هم متغير جديدم رو نشون بده ولي هنگام ورود اطلاعات ليست مقادير كومبو باكس رو از يه بانك ديگه بخونه و اگر هم نخواستم از ليست انتخاب كنم مقادير ديگري رو وارد كرد.
قسمت دوم كار رو بلدم ولي هر كار ميكنم ديگه متغيرم را در بالاي كمبو نشون نميده لطفا بطور كامل من رو راهنمائي كنيد
متشكرم

rahro
چهارشنبه 20 آذر 1387, 06:54 صبح
من تازه به جمع شما امدم سوال من اينه :
در ويژوال فاكس پرو9 ميخوام يك كمبو باكس درست كنم كه در بالاش مقدار متغيرم رو نشون بده و با refresh كردن فرم هم متغير جديدم رو نشون بده ولي هنگام ورود اطلاعات ليست مقادير كومبو باكس رو از يه بانك ديگه بخونه و اگر هم نخواستم از ليست انتخاب كنم مقادير ديگري رو وارد كرد.
قسمت دوم كار رو بلدم ولي هر كار ميكنم ديگه متغيرم را در بالاي كمبو نشون نميده لطفا بطور كامل من رو راهنمائي كنيد
متشكرم
در InteractiveChange متغير مورد اشاره رو مقدار دهي كردي ؟!؟