PDA

View Full Version : نصب SQL Server Management Studio همراه برنامه ویژوال 2010

علی فتحی
یک شنبه 23 فروردین 1394, 21:46 عصر
با سلام خدمت سروران گرامی.
چگونه میتوان SQL Server Management Studio نصب شده رو بانند اکسپرس .که داخل ستاب ساز ویزوال 2010 وجود داره صوری بولد کرد با ستاب نصب بشه.
امیدوارم مطلب رو رسونده باشم .
2. دومین سوالم انا از انتی تی استفاده میکنم ایا نوشتن نام سرور خودم مشکلی روی کامپیوتر دیگری که نام سرورش فرق میکنه مشکلی ایجاد میکنه؟
<
add name="DAMEntities" connectionString="metadata=res://*/Model1.csdl|res://*/Model1.ssdl|res://*/Model1.msl;provider=System.Data.SqlClient;provider connection string=&quot;Data Source=PC-PC\SQLEXPRESS;Initial Catalog=DAM;Integrated Security=True;MultipleActiveResultSets=True&quot;" providerName="System.Data.EntityClient" />

.
130283

محمد آشتیانی
دوشنبه 24 فروردین 1394, 01:03 صبح
سلام
1- بله امکانش وجود داره و نمونه هایی با جستجو یافت میشه ، مثل اینها
http://barnamenevis.org/showthread.php?139529-%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-setup-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D9%86%D8%B5%D8%A8-SqlServer-%D9%88-%D8%AF%D8%A7%D8%AA-%D9%86%D8%AA
http://barnamenevis.org/showthread.php?410971-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D8%A7%D8%AA%D9%88%D8%A7%D8%AA%DB%8C%DA%A9-sql-server

2- بله مشکل ایجاد میکنه (نام سرور باید در هر سیستم ، با توجه به نام همون سیستم مشخص بشه.)

موفق باشید.

SabaSabouhi
دوشنبه 24 فروردین 1394, 07:22 صبح
سلام
اگه درست فهمیده باشم، شما می‌خوای برای Sql Server Express Edition که با Vs نصب می‌شه Management Studio نصب کنی.
اگه منظورت همین باشه هیچ مشکلی نداری، برو سایت مایکروسافت و آخرین نسخه‌ی Management Studio رو که رایگان هم هست بگیر
و نصب کن. ( آخرین نسخه الان نسخه‌ی 2014 هست )

و در مورد Connection String همیشه بجای اسم کامپیوترت از «.» استفاده کن. تا اگه برنامه رو منتقل کردی جای دیگه، و اونجا هم از
Express Edition ( با همون Instance Name ) استفاده خواستی بکنی، نیاز به تغییر و اصلاح نداشته باشی.

صبا صبوحی

علی فتحی
دوشنبه 24 فروردین 1394, 13:40 عصر
130298تشکر لطف کردین جواب دادین. سوالمو با تصویر فرستادم که واضح باشه .SQL Server Management Studio رو نصب کردم . ولی توفایلهای کتابخانه ای وجود نداره تا به ستاب اضافه کنم.
دو تا تاپیک که گذاشتین . همون روش ساده ستاب سازیه .

سوال این بوددددددددددددددددددددددد ددددددد: همراه برنامه اس کیو ال اکسپرس نسخه SQL Server Management Studio نیز نصب بشه وصلام.
با تشکر

SabaSabouhi
دوشنبه 24 فروردین 1394, 16:13 عصر
تشکر لطف کردین جواب دادین. سوالمو با تصویر فرستادم که واضح باشه .SQL Server Management Studio رو نصب کردم . ولی توفایلهای کتابخانه ای وجود نداره تا به ستاب اضافه کنم.
دو تا تاپیک که گذاشتین . همون روش ساده ستاب سازیه .

سوال این بوددددددددددددددددددددددد ددددددد: همراه برنامه اس کیو ال اکسپرس نسخه SQL Server Management Studio نیز نصب بشه وصلام.
با تشکر

سلام
ببخشید من تازه متوجه منظورتون شدم.
اما یه سوال دارم، چرا می‌خوای این برنامه رو نصب کنی؟ مگه دنبال دردسر می‌گردی؟
همه ترجیح می‌دن مشتری و کاربر به دیتابیس سرک نکشه، شما برعکس عمل می‌کنی؟

ضمن این که اصولاً نرم‌افزارهای عمومی مثل Management Studio رو خوب نیست همراه برنامه نصب کنی.
فوقش این که یه نسخه رو بگذار کنار برنامه‌ات اگه کاربر خواست خودش نصب کنه.

صبا صبوحی