PDA

View Full Version : سوال: خصوصیات کنترل Group box

راحیل مهربان
یک شنبه 23 فروردین 1394, 22:52 عصر
سلام دوستان
وقت همگی بخیر
با یه تاخیر 23 روزه سال نو رو خدمت همگی تبریک عرض میکنم. ان شاءالله که سال پر خیر و برکتی براتون باشه :)

************************************************** ********************************
سوال:
تو برنامم از یک GroupBox استفاده کردم و فونت و سایزش رو تغییر دادم.
حالا هر کنترلی که میندازم تو این GroupBox از این فونت و سایز پیروی میکنه و تغییر هم نمیکنه.
میشه راهنماییم کنید که چطور میتونم تغییر بدم؟؟؟

محمد آشتیانی
دوشنبه 24 فروردین 1394, 00:29 صبح
سلام
وقتی یک کنترل رو درون Container قرار میدید ، خصوصیاتی رو بصورت پیش فرض میگیره - مثل فونت (در مورد فرم هم به همین صورته)
ولی بعد از قرار دادن کنترل در Container (در مورد شما گروپ باکس) ، میتونید بصورت مجزا سایز و فونت کنترل ها رو بعد از قراردادن عوض کنید.

موفق باشید.

راحیل مهربان
سه شنبه 25 فروردین 1394, 14:48 عصر
اما من که تغییر میدم اعمال نمیشه، چطوریه؟؟؟!!!!

راحیل مهربان
دوشنبه 07 اردیبهشت 1394, 21:52 عصر
سلام
دوستان دیگه نظری نداشتن راجع به این مسئله؟؟؟؟؟

یه سوال دیگه هم دارم.
من توی DataGridView ای که استفاده کردم دو تا ستون گذاشتم از نوع DataGridViewImageColumn. مشکلی که دارم اینه: هر عکسی که میزارم برای این ستون ها که برام نشون بده . اما به جاش علامت ضربدر میاد.
دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید.

محمد آشتیانی
سه شنبه 08 اردیبهشت 1394, 13:50 عصر
سلام
لطفا قطعه کدی که نوشتید رو اینجا قرار بدید و یا یک نمونه برنامه کوچک که نشون دهنده مشکلاتتون باشه رو ضمیمه کنید تا راهکار بهتری بگیرید.

موفق باشید

ali_72
سه شنبه 08 اردیبهشت 1394, 13:53 عصر
سلام
دوستان دیگه نظری نداشتن راجع به این مسئله؟؟؟؟؟

یه سوال دیگه هم دارم.
من توی DataGridView ای که استفاده کردم دو تا ستون گذاشتم از نوع DataGridViewImageColumn. مشکلی که دارم اینه: هر عکسی که میزارم برای این ستون ها که برام نشون بده . اما به جاش علامت ضربدر میاد.
دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید.

وقتی علامت ضربدر میاد که تصویری برا اون ستون پیدا نکنه
آدرس تصویرت اشتباهه