PDA

View Full Version : سوال: نمایش یه متن خاص در ادامه مطلب همه ی پست ها در وردپرس

ravand
چهارشنبه 26 فروردین 1394, 18:33 عصر
سلام
من روی یه قالب وردپرس دارم کار میکنم. میخوام یه متن یا عکسی به صورت ثابت بعد در هر پست نمایش داده بشه. یعنی شما الان داخل صفحه ی اصلی هستید. وقتی روی دکمه ی ادامه مطلب کلیک میکنید. بالای قسمت نظر دهید یه متن یا عکسی نمایش داده بشه که توی همه ی پست ها ثابت باشه. و این متن در صفحه ی اصلی نمایش داده نشه.
باید چیکار کرد؟
مثلا این سایت رو ببینید:
http://smskade.ir/
وقتی روی دکمه ی ادامه مطلب کلیک میشه. بالای نظر دهید یه مستطیل سیاه و چند تا مستطیل نارنجی رنگ می بینید. و چیزای دیگه.
خب من بخوام همچین کاری بکنم باید یه دستوری بنویسم. چه دستوری باید بنویسم؟
متشکرم.

mohamadali1374
چهارشنبه 26 فروردین 1394, 18:54 عصر
اینجا انجمن php است لطفا در جای مناسب پست ایجاد کنید.
ولی در هر صورت؛؛؛ شما باید صفحه single.php رو باز کنید(در وردپرس این صفحه مربوط به ادامه مطلب هستش) و با کد های css و html این کادر ها رو ایجاد کنید یا اینکه یه پلاگین برای این کار بنویسید.

ravand
چهارشنبه 26 فروردین 1394, 20:11 عصر
اینجا انجمن php است لطفا در جای مناسب پست ایجاد کنید.
ولی در هر صورت؛؛؛ شما باید صفحه single.php رو باز کنید(در وردپرس این صفحه مربوط به ادامه مطلب هستش) و با کد های css و html این کادر ها رو ایجاد کنید یا اینکه یه پلاگین برای این کار بنویسید.
حرفای عجیبی میزنی برادر من! من یه عمریه توی این انجمن عضوم و میدونم کجا باید پست بدم!
وردپرس با php نوشته شده !
این جوابی ام که دادی اشتباهه.
جواب سوال من میشه این:

<?php
if(is_single())
{
کدها
}
؟>

دانیال دزفولی
چهارشنبه 26 فروردین 1394, 21:48 عصر
حرفای عجیبی میزنی برادر من! من یه عمریه توی این انجمن عضوم و میدونم کجا باید پست بدم!
جواب سوال من میشه این:

<?php
if(is_single())
{
کدها
}
؟>

شما که جواب سوالتون رو میدونید چرا میپرسید؟
میخواید بجه های انجمن رو امتحان کنید ؟ :قهقهه:

ravand
پنج شنبه 27 فروردین 1394, 06:45 صبح
شما که جواب سوالتون رو میدونید چرا میپرسید؟
میخواید بجه های انجمن رو امتحان کنید ؟ :قهقهه:
من کی ام که بخوام کسی رو امتحان کنم؟ من بعد از این همه سال مبتدی ام :لبخند:
من واقعاً بلد نبودم و کسی ام نبود ازش بپرسم. و از هر کی می پرسیدم بلد نبود. تا اینکه زنگ زدم به رفیقم جوابش رو بهم گفت.

m.esmaeilzadeh
پنج شنبه 27 فروردین 1394, 12:11 عصر
codex وردپرس خیلی قوی هستش سعی کن داخل اون سرچ کنی همیشه
من هم با اینکه خیلی وقته وردپرس کار میکنم بعضی مواقع خیلی چیزاش یادم میره و مداوم داخل اون جستجو میکنم
https://codex.wordpress.org

mohamadali1374
پنج شنبه 27 فروردین 1394, 16:49 عصر
دوستان اینجا زود پسرخاله میشن ؛؛؛ پسرخاله که چه عرض کنم برادر!!!!!!!!!!:قهقهه::قهقهه::قه هه:

به تنهایی به این جواب رسیدی؟؟؟؟:قهقهه::بامزه:(شوخ کردم امیدوارم ناراحت نشی)
درسته که وردپرس با php نوشته شده ولی همین تابعی که شما استفاده کردی is_single() مخصوص وردپرس هست
من هم منظورم این بود که اگر در انجمن وردپرس پست بزارین زودتر به جواب میرسید وگرنه شما 1000 تا پست توی این بخش بذار اگر کسی باید جولوتون رو بگیره مدیر بخشه و نه من ؛ من فقط قصدم راهنمایی کردن بود.

نه این صفحه single.php مخصوص ادامه مطلبه و اگر این کدی که میخواین بزارین توی این صفحه هم بزارین جواب میده.
اما یکی از راه های دیگه هم همینی که خودتون گفتید
امیدوارم موفق باشید.