PDA

View Full Version : مشکل در جاب های تعریف شده؟؟؟

ebrahim.rayatparvar
شنبه 29 فروردین 1394, 17:26 عصر
سلام خدمت همه دوستان.
من یک برنامه ایی نوشته ام و برای شرکتی فروخته ام که در ایران چندین منطقه دارد و همه به هم متصل هستند.
من برای اتصال بین منطقه که داده های خودشان را در مرکز دوباره جمع بشود یک JOP تعریف کردم که برای همه مناطق اجرا کردم که کد همه /انها یکی است ولی 4 منطقه بعد یکی دو روز یک دفعه Jop از حالت Enable به Disable تغیر میکنه و باری ااین منطقه کار نمیکنه تا زمانی که دوباره روشن کنم و باز تا 2 روز دیگه غیر فعال میشه.

SabaSabouhi
یک شنبه 30 فروردین 1394, 02:30 صبح
سلام خدمت همه دوستان.
من یک برنامه ایی نوشته ام و برای شرکتی فروخته ام که در ایران چندین منطقه دارد و همه به هم متصل هستند.
من برای اتصال بین منطقه که داده های خودشان را در مرکز دوباره جمع بشود یک JOP تعریف کردم که برای همه مناطق اجرا کردم که کد همه /انها یکی است ولی 4 منطقه بعد یکی دو روز یک دفعه Jop از حالت Enable به Disable تغیر میکنه و باری ااین منطقه کار نمیکنه تا زمانی که دوباره روشن کنم و باز تا 2 روز دیگه غیر فعال میشه.

سلام
مساله رو شفاف‌تر باید بیان کنی
Job که غیر فعال نمی‌شه، چیزی که غیر فعال می‌تونه بشه یا Sql Agent هست یا Schedule مربوط به اون Job
اگه Agent غیر فعال می‌شه، ببین که آیا سرویسش Automatic هست یا نه.
اگه Schedule غیر فعال می‌شه، ببین که آیا درست زمان‌بندی شده که هر روز اجرا بشه، یا این که فقط برای یک‌بار اجرا Schedule شده.

صبا صبوحی