PDA

View Full Version : سرور دانلود IIS

Darkpriest
جمعه 04 اردیبهشت 1394, 16:09 عصر
سلام خدمت همه اساتید و دوستان محترم
بنده یک سایت دارم با هاست سی پنل و سرور دانلود که بروی IIS میباشد.(یعنی سرور سایت و هاست دانلود جداست)
مشکل بنده این هست که چون سرور ها از همدیگه جدا هستند یک مقدار مدیریت فایل ها بر اساس کاربران مشکل شده

به طور مثال لینک زیر را فقط افراد خاصی میتونند ببینند و اگه اون افراد این لینک رو به هر کس دیگه هم بدند اونا هم میتونند دانلود کنند.
dl.site.ir/files/file.zip

حالا بنده میخوام این لینک بدون اینکه تغییری در ساختارش بوجود بیاد فقط افراد مربوطه بتونند دانلود کنند.(از این بابت میگم بدون تغییر در ساختار چون چند هزار لینک هست و نمیتونم تک تک ساختار همه رو عوض کنم خودش چند ماه طول میکشه)

بهترین راه این هست که یه اسکریپتی چیزی باشه که از دیتابیس سایت چک کنه آیا یوزری که بروی لینک کلیک کرده مثلا در گروه کاربری 6 قرار داره که بتونه دانلود کنه یا نه (بر فرض اینکه اسکریپت میتونه اطلاعات کاربر رو از سرور سایت بگیره)

فقط یه چیزی من خودم پیدا کردم که به نظرم کارمو راه مینداخت که اونم اصلا هیچ لینک دانلود ازش پیدا نشد چون قدیمی بود، البته مجانی بود اسمش هم AuthXT بود.

حالا دوستان میتونند اسکریپت خاصی یا ماژولی برای IIS معرفی کنند ؟ PHP یا ASP فرقی نمیکنه چون IIS رو کانفیگ کردم بتونه هم PHP و هم ASP رو اجرا کنه

Darkpriest
یک شنبه 06 اردیبهشت 1394, 08:17 صبح
کسی هست مرا یاری کند ؟

Darkpriest
پنج شنبه 10 اردیبهشت 1394, 18:23 عصر
uppppppppppp