PDA

View Full Version : چه روشی در backup گیری برای کار من مناسب است؟

Maryam_y_m
دوشنبه 19 تیر 1385, 09:08 صبح
برنامه ای داریم که قرار است در همه استانها نصب شود و با استفاده از آن اطلاعاتی داخل یک DB که همراه برنامه است و برای هر استان مجزا میباشد وارد گردد (یا اضافه ، حذف ، ویرایش ) . میخواهیم در پایان هر روز (یا ماه) کاربر از اطلاعاتی که در همانروز در DB خود تغییر داده backup گرفته و به مرکز بفرستد. آیا Differential Backup پاسخگوی نیاز ما هست؟

حمیدرضاصادقیان
دوشنبه 19 تیر 1385, 09:37 صبح
سلام.
ببینید دوست عزیز اولین چیزی که باید مدنظر داشته باشید اینه که ببینید اطلاعاتتون باهم conflict ندارند؟
بعد چرا replication راه اندازی نمیکنید؟.
درمورد backup نمیتونم نظری بدم.

Maryam_y_m
دوشنبه 19 تیر 1385, 09:43 صبح
خیر. با هم Conflict ندارند چون برای هر استان با range خاصی ID ثبت میشود. امکان استفاده از replication را نداریم.

AminSobati
دوشنبه 19 تیر 1385, 14:13 عصر
اگر هر شهرستان در مرکز شما دارای یک دیتابیس متعلق به خودش خواهد بود، بله، این نوع Backup میتونه کمک کنه. ولی اگر همه شهرستانها دارای یک دیتابیس مشترک باشند، با Restore کردن هر Backup اطلاعات سایر شهرستانها از بین میره.
در ضمن من Log Backup رو پیشنهاد میکنم چون Differential بعد از مدتی حجمش افزایش پیدا میکنه و لازمه که مجددا Full Backup بگیرید تا حجم Differentialهای بعدی کاهش پیدا کنه. اما Log Backup ربطی به این نداره که آخرین Full Backup چه موقعی بوده.