PDA

View Full Version : مشکل در نمایش مقادیر دیتابیس

mozhgan11111
یک شنبه 20 اردیبهشت 1394, 09:55 صبح
سلام .
میخواستم اطلاعات دیتابیس توی textbox نمایش داده بشه که بعد بتونم ویرایش کنم . ولی نمیدونم چجور باید مقادیر داخل دیتابیس بریزم تو تکست

مثلا : textbox دارم بنام t1 که میخوام مقدار فیلد name از دیتابیس book توش نشون بدم

اگه میشه راهنماییم کنید . ممنون

hamedarian2009
یک شنبه 20 اردیبهشت 1394, 10:08 صبح
سلام. شما ابتدا تو یک صفحه کلیه رکوردهای اون جدول رو نشون بدهید بعد جلوی هر رکورد یه دکمه برای ویرایش رکورد میزارید که لینک میشه به صفحه دیگری مثلا edit.php مثلا اینجوری:

echo '<a href="edit.php?id='. $book['id'] .'">Edit</a>';

توص صفحه edit.php هم آیدی رو میگیری و یه کوئری به دیتابیس میزنی و اطلاعات اون رکورد رو واکشی میکنی و توی تکست باکس ها قرار میدی مثلا :

$id= intval($_GET['id']);
$result= mysql_query("SELECT * FROM books WHERE id='$id' LIMIT 1");
$row = mysql_fetch_assoc($result)
echo '<input type="text" name="t1" value="'. $row['name'] .'" >';

mozhgan11111
یک شنبه 20 اردیبهشت 1394, 10:38 صبح
سلام. شما ابتدا تو یک صفحه کلیه رکوردهای اون جدول رو نشون بدهید بعد جلوی هر رکورد یه دکمه برای ویرایش رکورد میزارید که لینک میشه به صفحه دیگری مثلا edit.php مثلا اینجوری:

echo '<a href="edit.php?id='. $book['id'] .'">Edit</a>';

توص صفحه edit.php هم آیدی رو میگیری و یه کوئری به دیتابیس میزنی و اطلاعات اون رکورد رو واکشی میکنی و توی تکست باکس ها قرار میدی مثلا :

$id= intval($_GET['id']);
$result= mysql_query("SELECT * FROM books WHERE id='$id' LIMIT 1");
$row = mysql_fetch_assoc($result)
echo '<input type="text" name="t1" value="'. $row['name'] .'" >';

همین کارو کردم ولی خطا میده
Parse error: syntax error, unexpected 'echo' (T_ECHO) in C:\xampp\htdocs\project1\edit1.php on line 9

hamedarian2009
یک شنبه 20 اردیبهشت 1394, 11:16 صبح
خب کدی که نوشتین رو قرار بدین تا بشه کمک کرد خطای syntax دارین فکرکنم شما از اسمارتی استفاده میکنید نحوه چاپ در اونجا متفاوته

mozhgan11111
یک شنبه 20 اردیبهشت 1394, 12:52 عصر
خب کدی که نوشتین رو قرار بدین تا بشه کمک کرد خطای syntax دارین فکرکنم شما از اسمارتی استفاده میکنید نحوه چاپ در اونجا متفاوته

نه . من از dreamweaver استفاده میکنم . از طریق این انجمن خیلی پیام دیر منتقل میشه .
شما آی دی یاهو دارید از اونجا با هم مکاتبه کنیم ؟
از اینجا خیلی طول میکشه تا به جوابم برسم

hamedarian2009
یک شنبه 20 اردیبهشت 1394, 15:40 عصر
این کدی که من نوشتم فقط یک مثال بود شما باید به دیتابیس کانکت هم شوید و اینکه یک ; سمی کولون من تو خط ۸ جا گزاشتم اونو بزارین