PDA

View Full Version : اخطار Microsoft.scharp.targets was not found

sohrab08
چهارشنبه 30 اردیبهشت 1394, 21:42 عصر
سلام ،
من وقتی میخوام یه پروژه جدید با سی شارپ باز کنم اخطار MSbuild\12.0\bin\Microsoft.csharp.targets Was Not found میده:افسرده:

slazenger
چهارشنبه 30 اردیبهشت 1394, 21:54 عصر
فایل csProject خودتونو در Notepad باز کنید : کدی شبیه کد زیر رو در اون پیدا کیند
<Import Project="$(MSBuildToolsPath)\Microsoft.CSharp.targets" />
کد بالا رو به کد زیر نغییر بدید :
<Import Project="$(MSBuildBinPath)\Microsoft.CSharp.targets" />

sohrab08
چهارشنبه 30 اردیبهشت 1394, 22:04 عصر
فایل csProject خودتونو در Notepad باز کنید : کدی شبیه کد زیر رو در اون پیدا کیند
<Import Project="$(MSBuildToolsPath)\Microsoft.CSharp.targets" />
کد بالا رو به کد زیر نغییر بدید :
<Import Project="$(MSBuildBinPath)\Microsoft.CSharp.targets" />
اصلن هیچ پروژه ای ندارم که بخوام بازش کنم

slazenger
چهارشنبه 30 اردیبهشت 1394, 22:45 عصر
دوست من شما ورژن ویژوال استودیوتون چیه ؟ 2008 یا 2010 ؟
اگر هر کدوم باشه حتما و حنما ورژن NET. شما 2 هست و باید از دان نت 3.5 به بالا استفاده کنید .
موفق باشید

sohrab08
چهارشنبه 30 اردیبهشت 1394, 22:58 عصر
از ویژوال استودیو ۲۰۱۳ استفاده میکنم،ورژن دات نت هم ۴ هست

sohrab08
پنج شنبه 31 اردیبهشت 1394, 15:09 عصر
کسی نیست کمک کنه:ناراحت:

ebrahim.rayatparvar
پنج شنبه 31 اردیبهشت 1394, 15:36 عصر
با این لینک کارت ببین راه میفته؟

http://stackoverflow.com/questions/19718281/external-vs2013-build-error-error-msb4019-the-imported-project-path-was-not

sohrab08
پنج شنبه 31 اردیبهشت 1394, 15:51 عصر
با این لینک کارت ببین راه میفته؟

http://stackoverflow.com/questions/19718281/external-vs2013-build-error-error-msb4019-the-imported-project-path-was-not

نه متاسفانه:گریه:

sohrab08
پنج شنبه 31 اردیبهشت 1394, 16:29 عصر
مشکل .Targets حل حالا اخطار The designer could not be shown for this file because none of the classes within it can be designed. میده:عصبانی:

slazenger
پنج شنبه 31 اردیبهشت 1394, 16:51 عصر
سلام : زمانی مشکل رو حل کردید روش حل رو بیان کنید تا شاید مشکل جدید ایجاد شده بر اساس حل قبلی سر نخی داده شود .
ولی در کل :1- شما تازه میخوایید یک پروژه بسازید ؟؟؟
2- ویژوال استودیو رو نباید روی پلتفرم های 64 بیتی اجرا کنید .آیا دارید همین کارو میکنید ؟
3- ممکنه خطا از روش ایجاد پروژه باشه.
توضیح بدید چطوری پروژه رو ایجاد کردید

sohrab08
پنج شنبه 31 اردیبهشت 1394, 17:15 عصر
سلام : زمانی مشکل رو حل کردید روش حل رو بیان کنید تا شاید مشکل جدید ایجاد شده بر اساس حل قبلی سر نخی داده شود .
ولی در کل :1- شما تازه میخوایید یک پروژه بسازید ؟؟؟
2- ویژوال استودیو رو نباید روی پلتفرم های 64 بیتی اجرا کنید .آیا دارید همین کارو میکنید ؟
3- ممکنه خطا از روش ایجاد پروژه باشه.
توضیح بدید چطوری پروژه رو ایجاد کردید
فایل microsoft.csharp.target رو توی سیستم سرچ کردن ،وقتی پیدا شد یه کپی ازش به مسیر C:\Program Files (x86)\MSBuild\12.0\bin انداختم بعد دیگه اون ارور رو نداد
منظورتون از پلتفرم 64 بیتی همون سیستم عامل هست؟از ویندوز سون 64 بیتی استفاده میکنم
برای ایجاد پروژه جدید new project-visual C#-Windows Form Application

slazenger
پنج شنبه 31 اردیبهشت 1394, 17:41 عصر
بله : یکی از دلایل ایجاد این خطا بایت این هست که روی پلتفورمهای 64 بیتی این خطا رو میده . عرض کردم یکی از دلایل
دلیل دیگر : اگر نام مسیر پروژه رو تغییر یدید این مشکل پیش بیاد
راه حل احتمالی : 1- تمام صفخات طراحی ui رو ببندید
2- clean solution کنید
3- الان build solution کنید
4- صفحه مورد نظر رو باز کنید ببینید چطور میشه
دوست من رو بعضی پروژه ها جواب میده رو برخی نه . نشد بگید تا راه های دیگر بررسی شود

sohrab08
پنج شنبه 31 اردیبهشت 1394, 18:26 عصر
نه clean میشه و نه build گرفته میشه:گریه:
تمامی رفرنس ها هم علامت اخطار اومده کنارش

slazenger
پنج شنبه 31 اردیبهشت 1394, 19:34 عصر
خوب لطفا متن کامل خطا رو قرار بدید ببینم مشکل از کدوم کلاس هست

sohrab08
پنج شنبه 31 اردیبهشت 1394, 21:32 عصر
131483دمت گرم شرمنده میکنی

slazenger
جمعه 01 خرداد 1394, 06:55 صبح
سلام : خواهش میکنم اگر بتونم کاری کنم خوشحال میشم
با توجه به متن اخطار های لایت شده : گویا نام پروژتون همنام با یکی از آبجکتهای درون پروژه است که اتفاقا اون هم Public تعریف شده و درسته . به نظر من شاید راه حل منطقی این باشه که چون تازه دارید پروژه ایجاد میکنید یک پروژه کاملا جدید باز کنید و ببینید آیا این خطاها دوباره تکرار میشند.
در متن خطای شما (متن خود خطا و نه قسمت اخطار) نامی از کلاس خاصی نبرده وگرنه بهتون مینونستم بگم کدوم فایل dll رو باید چیکار کنید.

و نکته دیگه : شما Microsoft.scharp.targets فایل رو از کدوم فولدر پیدا کردید و در مسیری که گفتید کپی کردید . چون این فایل در مسیرهای مختلفی قرار داره .

sohrab08
جمعه 01 خرداد 1394, 12:00 عصر
سلام : خواهش میکنم اگر بتونم کاری کنم خوشحال میشم
با توجه به متن اخطار های لایت شده : گویا نام پروژتون همنام با یکی از آبجکتهای درون پروژه است که اتفاقا اون هم Public تعریف شده و درسته . به نظر من شاید راه حل منطقی این باشه که چون تازه دارید پروژه ایجاد میکنید یک پروژه کاملا جدید باز کنید و ببینید آیا این خطاها دوباره تکرار میشند.
در متن خطای شما (متن خود خطا و نه قسمت اخطار) نامی از کلاس خاصی نبرده وگرنه بهتون مینونستم بگم کدوم فایل dll رو باید چیکار کنید.

و نکته دیگه : شما Microsoft.scharp.targets فایل رو از کدوم فولدر پیدا کردید و در مسیری که گفتید کپی کردید . چون این فایل در مسیرهای مختلفی قرار داره .

دوباره پروژه جدید ساختم بازم اخطار میده
از مسیر C:\Windows\Microsoft.NET\Framework64\v4.0.30319 پیدا کردم

sohrab08
جمعه 01 خرداد 1394, 13:17 عصر
اقا دمت گرم مرسی خیلی زحمت کشیدین:قلب:یه بار Rapair Install کردم درست شد
بازم ممنون شرمنده کردین :قلب::قلب:

slazenger
جمعه 01 خرداد 1394, 17:40 عصر
موفق باشی دوست گرامی . همه کارو خودتون کردید .
موفق باشید