PDA

View Full Version : مشکل در آپلود سایت

mozhgan11111
سه شنبه 12 خرداد 1394, 23:57 عصر
با سلام

برای آپلود سایت به سایت زیر که هاست رایگان داشت مراجعه کردم
http://www.hostinger.co.uk/

ولی مشکل اینجاست که بعد از اینکه سایتو import میکنم سایتم بالا نمیاد . نمیدونم مشکل از کجاست ؟؟

و اینکه دیتابیس هم که import میکنم با خطای زیر روبرو میشم

131910

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید ...

pbm_soy
چهارشنبه 13 خرداد 1394, 02:25 صبح
پیشنهاد میکنم کار را مرحله به مرحله انجام دهید

مثلا اول یک صفحه ساده html و بعد یک صفحه ساده PHP را آپلود کنید و ببینید درست اجرا میشوند یا خیر؟ اگر مشکلی در این مرحله نبود پس کار آپلود را بدون مشکل انجام داده اید و میتوانید کل فایلهای سایتتان را بروی هاست آپلود کنید
برای ایمپورت کردن دیتابیس هم آیا بروی سرور اول دیتابیس Book را ایجاد کرده بودید؟
به این نکات توجه کنید
* در زمان Export کردن شما میتوانید کل دیتابیس را export کنید یعنی خود دیتابیس را هم میتوانید export کنید که در این صورت در سرور نیازی نیست که قبلا آن دیتابیس را درست کرده باشید و وقتی ایمپورت را انجتم میدهید خودش اول دیتابیس را درست میکنند و بعد جداولو سپس اگر رکوردی هم باشد رکوردها را نیز در آن جداول کپی میکند
* میتوانید عملیات export را فقط از روی جداول یک دیتابیس بگیرید و در این اکسپورت دیتابیس را نگرفتید در اینصورت در زمان ایمپورت باید دیتابیس را بروی سرور ایجاد کنید و بعد عملیات ایمپورت را بروی آن دیتابیس انجام دهید

saeedvir
چهارشنبه 13 خرداد 1394, 05:36 صبح
دستور create database رو از اول query تون حذف کنید.درست میشه.

به خاطر اینه که در هاست های اشتراکی اجاز ساخت دیتابیس فقط از طریق پنل هاست داده میشه.