PDA

View Full Version : ساپورت راست به چپ devexpress 15.1

ebrahim.rayatparvar
پنج شنبه 14 خرداد 1394, 10:46 صبح
سلام دوستان
همینطور که می دونید devexpress یکی از بهترین کامپوننت ها است که متاسفانه مشکل بزرگی که داشت ساپورت نکردن راست به چپ این کامپوننت بوده. .لی تو وؤزن جدید گفتند که این مشکل حل میشه الان هم این ورژن امده و باتغییرات خیلی زیاد که ادامه مطلب رو خودتون از لینک زیر می تونید ببینید :
https://www.devexpress.com/Subscriptions/New-2015-1.xml?product=winforms

https://community.devexpress.com/blogs/thinking/archive/2015/05/20/what-39-s-right-is-right-and-what-39-s-left-is-left-coming-soon-in-v15-1.aspx

البته من خودم تازه دارم دانلود می کنم تا ببینم صحت داره یا نه.

ayat2006
پنج شنبه 14 خرداد 1394, 19:50 عصر
پس بی زحمت نتیجه تست خودتون رو اینجا اعلام کنید

ebrahim.rayatparvar
جمعه 15 خرداد 1394, 14:47 عصر
سلام دوباره به مهندسین عزیز.
من امروز آخر devexpress 15.1.3 رو دانلود کردم و به دلیل عجله ای که داشتم سریع یه چک کوچولو کردم که دیدم بعد 8 سال که بهشون پیشنهاد فرسی کردن رو بهشون دادن تو این ورژن کامل داره ساپورت می کنه و دیگه مشکل راست به چپ نداره و هر کنترل هم با امکانات بالاتری آمده و همچنین داخل چند کنترل جدید هم دیدم و بهدلیل کمبود وقت نمیشه الان چکش کرد ولی حتما چکش می کنم آخه جالب بودن ظاهرا که کاربرد بالایی دارن.

فقط 1 مساله هست هنوز تاریخ شمسی رو ساپورت نمی کنه :گریه:
اگه این مشکل هم حل میشد دیگه ما هیچ مشکلی نداشتیم .

راستی این لینک فایل setup هست که گرفتم تو سایت Uplod.ir برای شما آپلودش کردم برای اینکه بخواین ببینینش.

ebrahim.rayatparvar
شنبه 16 خرداد 1394, 09:49 صبح
سلام مهندس آشتیانی
خسته نباشی. اون لینک که من گذاشتم وارز نبود خود Devexpress 15.13 برای سایت Devexpress که برای 30 روز به صورت آزمایشی اجازه کار داری بود کرک شده نبود. چون دانلودش برای بعضی از دوستان شاید گفتم سخت باشه آخه چند پیغام خصوصی داشتم به همین دلیل گفتم میرورش کنم که بچه ها بتونن برای تست راحت فایل رو گیر بیارن.
البته دیروز که گداشتم فراموش کردم بگم این نسخه Trial هست.

مرسی از زحمات بی درنگ شما.

BAHAR1394
یک شنبه 24 خرداد 1394, 12:01 عصر
سلام
نسخه 15.1 نه تنها تاریخ شمسی را به هیچ عنوان پشتیبانی نمی کنه بلکه هنوز هم در بحث پشتیبانی از فارسی و RightToLeft مشکلاتی داره از جمله اینکه RTL در سطح LayoutChange Form انجام میشه و RightToLEft طبیعی نیست و به همین خاطر هم برخی از منوها بهم ریختگی پیدا میکنند به عنوان مثال یک گرید را ئر حالت RightTolEft روی فرمی به نمایش درآورید. مشاهده میکنید که با کلیک روی عناوین ستون ها و یا بخش FileGroup نصف منوهای ظاهر شده قابل مشاهده نخواهد بود و بنظر من پس هنوز هم نسخه اصلی قابل اطمینان برای پروژه های بزرگ نیست.:ناراحت:

ebrahim.rayatparvar
یک شنبه 24 خرداد 1394, 16:20 عصر
سلام مهندس
شما میشه از این مشکل یه عکس بگیرین چون باهاشون کار کردم فعلا مشکلی نداره نمیگم باگ نداره. شرکت devexpress خیلی زود به زود براش ورژن میاد و هر دور هم دقت کنید کلی اشکالات رو بر طرف می کنه ولی باگ های خیلی ریزی داره که به چشم نمیاد. فعلا که برای ما مشکلی پیش نیامده ایشالا که باگی که پیدا کردین هم رفع میشه چون واقعا کامپوننت خوبیه.