PDA

View Full Version : راهنمایی لطفا دوستان عزیز

danyalbursin
پنج شنبه 04 تیر 1394, 03:26 صبح
سلام به همه دوستان عزیز

دوستان خواستم بدونم کدا زبان native را در کنار #C به طور حرفه ای یاد بگیرم؟؟؟

شنیدم Delphi خیلی خوبه ولی آیندش معلوم نیست!
از یه طرف هم خودم عاشق ++C هستم.
شما چه پیشنهادی دارید؟

میخوام زبانی باشد که هم بتوانم نرم افزار شبکه هم نرم افزار گرافیکی و هر چیزه دیگری و باهاش بنویسم!
چه زبانی این قدرت را دارد؟؟؟
فک میکنم بهتر از ++C چیزی بهتر نباشد شما چع پیشنهادی میکنید؟؟؟

pbm_soy
یک شنبه 07 تیر 1394, 03:44 صبح
شما تواین تاپیک نظرخواهی کردید!
کمی تواین سایت سرچ میکردید تاپیکهایی که زبانهای مختلف را مقایسه کرده باشند زیاد است و یا تاپیکهایی که صرفا یک زبان را معرفی کرده اند هم زیاد است!

در کل آینده داشتن یا نداشتن دلفی یک فاکتور بیمورد است برای کسی که میخواد یک برنامه بنویسد شما امروز با دلفی یک محصول تولید میکنید و میدید بازار اگه 10 سال دیگه هم نرم افزار شما کاربرد داشته باشد مردم استفاده میکنند هرچند که دلفی در آن زمان از رده خارج شده باشد (برای اجرای نرم افزار نوشته شده با دلفی نیازی به خود دلفی نیست!) حتی برای آپدیتهای آتی نرم افزارتون هم باز مشکلی ندارید شما به عنوان برنامه نویس همون دلفی 10 سال پیش را بروی سیستمتون دارید و با آن آپدیتهای جدید را مینویسید و نسخه جدید را میدید بیرون!

توجه داشته باشید که من زبان دلفی را بعنوان مثال اینجا مطرح کردم
با تمام زبانهایی که در بالا گفتید هم میتوانید تحت شبکه بنویسید هم گرافیک بنویسید و غیره (فقط کیفیت نتیجه کار کمی باهم تفاوت داشته باشند)

در کل بله C++ بهترین انتخاب برای نوشتن هر نوع برنامه ای میباشد!
ولی خیلی وقتها یک برنامه نویس برای انجام یک پروژه برنامه نویسی به سرعت انجام کار و راحتی انجام کار و غیره هم فکر میکند