PDA

View Full Version : اتصال به mysql در سیستم مقصد

artablog
شنبه 06 تیر 1394, 10:20 صبح
سلام
دوستان من برنامه نویس php هستم چند روزه دارم سی شارپ کار میکنم یه نرم افزار ساده نوشتم . کار نرم افزار اینه که دیتابیس های روی سیستم رو میگیره بعد دیتابیسی که کاربر انتخاب میکنه رو تعمیر میکنه البته پروژه تا مرحله لیست کردن دیتابیس ها درست کار میکنه ولی دو تا مشکل دارم تو سیستم خودم کانکتر مای اس کیو ال را نصب کردم بنابراین در وصل شدن به دیتابیس مشکلی نداره ولی تو سیستم مقصد من باید چیکار کنم یعنی باید رو سیستم مقصد هم این کانکتر نصب بشه؟ (بصورت دستی) اینطوری که زیاد خوب نیست !دوم اینکه برای تعمیر دیتابیس سایت زیر
http://www.dotnetobject.com/Thread-Repair-mysql-tables-in-c
یه فانکشن گذاشته من تازه دارم سی شارپ کار میکنم نمیتونم ازش استفاده کنم یه راهنمای کنید سریع مطلبو میگیرم پیشاپیش ممنون از راهنماییتون
ضمنا سورس پروژه را در صورت درخواست میتونم در اختیارتون بزام.

shahryari
شنبه 06 تیر 1394, 12:55 عصر
سلام
اگه هاستت اجازه ریموت شدن به دیتابیس رو به هر آیپی میده ، فقط کافیه dll مربوط به کانکتور مای اسکیوال دت نت رو در کنار فایل اجراییت داشته باشی

artablog
شنبه 06 تیر 1394, 14:56 عصر
سلام
اگه هاستت اجازه ریموت شدن به دیتابیس رو به هر آیپی میده ، فقط کافیه dll مربوط به کانکتور مای اسکیوال دت نت رو در کنار فایل اجراییت داشته باشی

نرم افزار را برای لوکال هاست نوشتم الان کانکتر را نصب میکنم دیتابیس ها نمایش داده میشه این dll که میفرمایید از کجا بگیرم؟

shahryari
شنبه 06 تیر 1394, 18:07 عصر
در لیست رفرنس هاتون هست دیگه MySql.Data
فقط کافیه کپی لوکال رو ترو کنی

artablog
شنبه 06 تیر 1394, 18:37 عصر
در لیست رفرنس هاتون هست دیگه MySql.Data
فقط کافیه کپی لوکال رو ترو کنی
بله درسته ترو کردم فایل dll کپی شد
حالا برای تعمییر دیتابیس اون سایت که گفتم یه فانکشن گذاشته من نمیدونم چطور ازش استفاده کنم توضیح زیادی نداده (php بود...:لبخند:) دمت گرم