PDA

View Full Version : آیا Python برای کار با سرور مناسب است ؟!

AliRezaBeytari
دوشنبه 15 تیر 1394, 02:24 صبح
سلام دوستان.
من آشنایی زیادی با زبان برنامه نویسی Python ندارم.
میخواستم بدونم آیا Python برای ارتباط با Server و ارسال و دریافت داده از سرور به خوبی عمل میکند و راحت تر از زبان های برنامه نویسی دیگر است ؟؟!!
اگر اینگونه نیست ، لطفا بهترین زبان برای ارسال و دریافت داده از سرور رو معرفی کنید.

خیلی ممنونم.

n.nowroozi
دوشنبه 15 تیر 1394, 07:12 صبح
بله سینتکس راحتی داره

AliRezaBeytari
دوشنبه 15 تیر 1394, 15:59 عصر
بله سینتکس راحتی داره

یعنی بهتر از Python هیچ زبانی راحت نمیتونه داده به سرور ارسال و دریافت کنه ؟؟!!
اگر اینطور هست ، لطفا منبعی رو برای ارتباط با سرور در Python معرفی کنید.

خیلی ممنونم.

n.nowroozi
دوشنبه 15 تیر 1394, 17:25 عصر
هیچ چیز قطعی وجود نداره هر زبانی هم کاربرد خودش رو داره..

AliRezaBeytari
دوشنبه 15 تیر 1394, 21:13 عصر
هیچ چیز قطعی وجود نداره هر زبانی هم کاربرد خودش رو داره..

بله ، میدونم ؛ اما میخوام بدونم Python ارزشش رو داره تا بخوام یاد بگیرم تا در ارتباط با سرور راحت تر کد نویسی کنم ؟؟!!!

ممنون.

pbm_soy
دوشنبه 15 تیر 1394, 22:06 عصر
بله ارزشش را دارد بخونید به شرطی که برنامه نویس باشید و یا واقعا بخواهید برنامه نویسی یادبگیرید!
و Python واقعا زبان ساده و راحتی است به راحتی و سادگی زبان Basic و به تقریبا با قدرت زبان C/C++ است
حتی از Basic هم ساده تر است

AliRezaBeytari
دوشنبه 15 تیر 1394, 22:44 عصر
بله ارزشش را دارد بخونید به شرطی که برنامه نویس باشید و یا واقعا بخواهید برنامه نویسی یادبگیرید!
و Python واقعا زبان ساده و راحتی است به راحتی و سادگی زبان Basic و به تقریبا با قدرت زبان C/C++‎ است
حتی از Basic هم ساده تر است

من در بحث یادگیری زبان برنامه نویسی Python مشکلی ندارم ؛ چون زبان های برنامه نویسی زیادی بلد هستم.
الآن تنها سوال من این هست که :
آیا Python بهترین زبان برای کار با سرور میباشد ؟؟!!!

n.nowroozi
سه شنبه 16 تیر 1394, 07:21 صبح
واسه یه پروژه ممکنه پایتون بهترین باشه واسه یکی دیگه روبی، یکی دیگه گو و...
بسته به نوع پروژه میشه این رو تعیین کرد اما در کل پایتون معروفیتش به خاطر سادگی، سرعت در کد زنی، خوانایی بالای کد و داشتن کتابخانه در اکثر حوزه ها هست.. حالا اگه شما اینها برات اولویت هستند پایتون برات زبان خوبیه .. اما اگه مثلا سرعت بالا برات اولویت داره قطعا زبانهای دیگه ای هستند که توی اجرای کد سریعتر از پایتون هستند.

AliRezaBeytari
سه شنبه 16 تیر 1394, 12:29 عصر
واسه یه پروژه ممکنه پایتون بهترین باشه واسه یکی دیگه روبی، یکی دیگه گو و...
بسته به نوع پروژه میشه این رو تعیین کرد اما در کل پایتون معروفیتش به خاطر سادگی، سرعت در کد زنی، خوانایی بالای کد و داشتن کتابخانه در اکثر حوزه ها هست.. حالا اگه شما اینها برات اولویت هستند پایتون برات زبان خوبیه .. اما اگه مثلا سرعت بالا برات اولویت داره قطعا زبانهای دیگه ای هستند که توی اجرای کد سریعتر از پایتون هستند.

تنها چیزی که من میخوام اینه که بتونم به بهترین نحو ممکن با سرور ارتباط برقرار کنم !!

n.nowroozi
سه شنبه 16 تیر 1394, 14:49 عصر
تنها چیزی که من میخوام اینه که بتونم به بهترین نحو ممکن با سرور ارتباط برقرار کنم !!

والا حرفتون مثل این میمونه که بگید من ماشینی میخوام که بهترین نحو ممکنه با زمین ارتباط برقرار کنه!
هر ماشینی مال یه جاده ایه یکی مال جاده کوهستانی یکی مال صحرا نوردی، یکی مال مسابقات رالی و یکی هم مثل پراید واسه هیچ جاده ای نیست ! دیگه واقعا جور دیگه ای نمیتونم توضیح بدم :چشمک:

علیرضا.ا
سه شنبه 16 تیر 1394, 16:27 عصر
سوکت پروگرمینگ توی پایتون بی نظیره...
توی هیچ زبانی اسون تر از پایتون پیدا نمیکنی

A.iman
پنج شنبه 18 تیر 1394, 04:11 صبح
من در بحث یادگیری زبان برنامه نویسی Python مشکلی ندارم ؛ چون زبان های برنامه نویسی زیادی بلد هستم.
الآن تنها سوال من این هست که :
از شما سابقه تجربه تعداد زیادی زبان برنامه نویسی دارید ، بعیده چنین سوالی !
کلا پسوند های "تر" و "ترین" رو باید بیخیال شد !
همه چیز نسبیه !

AliRezaBeytari
پنج شنبه 18 تیر 1394, 22:45 عصر
از شما سابقه تجربه تعداد زیادی زبان برنامه نویسی دارید ، بعیده چنین سوالی !
کلا پسوند های "تر" و "ترین" رو باید بیخیال شد !
همه چیز نسبیه !

درسته ، نسبی هست. خب من هم برای همین توضیح دادم که برای چه کاری میخوام !!