PDA

View Full Version : اشکال در نصب Net Framework 4.2 and 4.3 and 4.6 در VS2013

BAHAR1394
سه شنبه 16 تیر 1394, 12:56 عصر
سلام
من در ویندوز 8 ویژوال استودیو را نصب کردم و فریموورک هایی که هنگام New Project در بالای پنجره بهم نشون میده شامل 2- 3- 4/5 - 4/5/1 هست، مشکل اینجاست که به هیچ عنوان اجازه نمیده نسخه های 4/5/2 و 4/5/3 و 4/6 را نصب کنم.
البته نرم افزارهای cleanup_tool.exe و netfx_setupverifier.exe و NetFxRepairTool.exe که شرکت مایکروسافت برای رفع این مشکل برای دانلود روی سایتش قرار داده رو هم دانلود کردم و با user Administrator وارد شدم و اجرا کردم و کاملا همگی کار میکنند و پیغام حذف فریمورکی هایی که من انتخاب کردم را از روی سیستم به من اعلام میکنن. بعدش هم توسط نرم افزار AVG PC TuneUp 2015 کل رجیستری و هارد رو تمیز میکنم ولی وقتی ریستارت میکنم و قصد نصب یکی از فریموورک های 4/5/1 به بالا رو دارم، بازم پیغام میده که ((نسخه مورد نظر شما ویا یک نسخه بالاتر از اون روی سیستم شما از قبل نصب شده است))... در حالیکه اصلا اینطوری نیست و جالب تر اینکه وقتی VS رو باز میکنم می بینم هنوز فریممورک هایی که توسط نرم ازفارهای حذف کننده خود مایکروسافت اونهایی رو که حذف کردم هنوز هم نمایش داده شده و قابل استفاده در پروژه هستند.

دوستان عزیز لطفا در این زمینه بنده رو راهنمایی بفرمائید که از چه راهی می تونم Net Framework. های نسخه بالاتر از 4/5/1 را روی VS2013 و در Win8 نصب کنم؟

با تشکر.

BAHAR1394
سه شنبه 16 تیر 1394, 16:23 عصر
یعنی کسی در این زمینه تا حالا به مشکل برنخورده ؟!!

BAHAR1394
سه شنبه 16 تیر 1394, 19:12 عصر
کلیه فریموورک های را بجز 4 از داخل Control Panel و در حالت OnLine حذف کردم بعدش ریستارت کردم و نسخه 3/5 را نصب کردم ولی باز هم اجازه نصب نسخه های بالاتر از 4/5/1 را بهم نمی دهد.
اساتیدی که راهکاری برای حل این مشکل دارند لطفا راهنمایی کنند چون چند روزه نمی تونم به کارهام ادامه بدم.:متفکر: