PDA

View Full Version : گفتگو: نظر شما درباره ای برنامه نویسی این سایت

Abolloty
سه شنبه 16 تیر 1394, 16:14 عصر
با سلام
این سایتو خودم با چند تا زبان برنامه نویسی کردم می خواستم نظرتونو بدونم: http://www.placeyourad.ir
زبان های استفاده شده:
PHP
HTML5
JQUERY
CSS
Ajax

terminator68
سه شنبه 16 تیر 1394, 19:04 عصر
سلام.
قشنگ شدش...
فقط چون تکمیل نشده نمیشه کامل روش نظر داد

vahidqara
سه شنبه 16 تیر 1394, 22:54 عصر
برای شروع مناسبه.
از فونتهای استاندارد استفاده نکردید و بعضی جاها اصلا فونت لود نمیشه!!
از تصاویر با حجم بالا استفاده کردی دوستم.
برای بهبود رابط گرافیکی پیشنهاد میکنم نمونه سایت ببینید.
موفق باشید :لبخندساده:

jafaripur
چهارشنبه 17 تیر 1394, 10:37 صبح
به نظر من جالب نبود، با نگاه اول یاد وب سایت های 12 سال پیش افتادم.

fatima-php
چهارشنبه 17 تیر 1394, 14:00 عصر
از عکس زیاد استفاده شده. فقط همون صفحه اصلی سایت داره نزدیم به نیم مگابایت عکس نشون میده. فراموش نکنین مهمترین عامل برد یه سایت (بخصوص سایتهای تبلیغاتی) سرعت بارگذاریه. اینم یادتون نره که خیلیها هنوز توی ایران به اینترنت 64kbps میگن پرسرعت!

H:Shojaei
چهارشنبه 17 تیر 1394, 17:09 عصر
به نظر من شما کلا از حیطه طراحی سایت بیا بیرون و فقط کد نویسی کن من خودم دیدم سلیقه به هیچ وجه ندارم هرکاری بخوام بکنم حداقل کاری که میکنم اینه که نظرات یک طراح رو اعمال میکنم یا کلا میدم به طراح انجام بده طراحیشو صلیقه ندارم واسه طراحی با این که خیلی هم روش کار کردم روانشناسی رنگ و انواع تکنیکهای طراحی و کلا مطالب زیادی خوندم ولی دیدم سلیقه این کارو ندارم کلا بوسیدم گذاشتم کنار... شما هم به نظرم همین کارو کنید بهتره بچسبید به کد سمت سرور طراحی و ux, ui رو هم بسپرید به دست اهلش...

H:Shojaei
چهارشنبه 17 تیر 1394, 17:23 عصر
با سلام
این سایتو خودم با چند تا زبان برنامه نویسی کردم می خواستم نظرتونو بدونم: http://www.placeyourad.ir
زبان های استفاده شده:
PHP
HTML5
JQUERY
CSS
Ajax
و در ضمن به جز php هیچ یک از اینایی که گفتید زبان برنامه نویسی نیستن...
HTML, CSS هردو زبان های markup هستن که برای پردازش، تعریف و ارائه متن به کار میرن...
Jquery یک کتابخانه ساخته شده برای زبان javascript هست... (javascript یک زبانه)
و ajax هم یک تکنولوژی محسوب میشه برای جلوگیری از رفرش شدن صفحه برای ارتباط با سرور و گرفتن دیتا...

Abolloty
چهارشنبه 17 تیر 1394, 18:37 عصر
ممنون از نظرات