PDA

View Full Version : مشکل گروه بندی مخاطبین اندروید(فوووووری)

mahsafrm
سه شنبه 16 تیر 1394, 18:18 عصر
سلام ممنون میشم راهنمایی کنین ,خیلی فوریه.....
میخوام یه پروژه اندروید بنویسم که مخاطبین گوشی اندروید رو گروه بندی کنه و یه لیست از مخاطبین هر گروه رو در لیست ویو یا تکست ویو نمایش بده
من از شبیه ساز you wave 4.0.3 استفاده می کنم , در دفترچه تلفن یا contact شبیه ساز یو ویو (اسم این دفترچه در یو ویو people) , اسم و شماره و مشخصات چند مخاطب به جز گروه هر مخاطب (چون همچین گزینه ای نداره) رو وارد کردم حالا مشکل من اینجاست که...
وقتی میخوام یک گروه بسازم در این contacts یا دفترچه ,گروه نمیسازه ,چیکار کنم ؟؟
میتونم یه اپلیکیشن مدیریت مخاطبین اندروید دانلود کنم و روی یو ویو نصب کنم ؟؟ این کار میتونه اطلاعات مخاطبین ذخیره شده در you wave رو بهم نشون بده؟؟؟​

aryana_b
سه شنبه 16 تیر 1394, 18:57 عصر
سوالتون خیلی نامفهومه
شما میخوای از اپلیکیشنی که خودت قراره بنویسی استفاده کنی ؟؟؟ :|
شما باید اپلیکیشنت بتونه مخاطب هارو گروه بندی کنه نه اینکه از مخاطبان گروه بندی شده استفاده کنه

mahsafrm
سه شنبه 16 تیر 1394, 21:55 عصر
سوالتون خیلی نامفهومه
شما میخوای از اپلیکیشنی که خودت قراره بنویسی استفاده کنی ؟؟؟ :|
شما باید اپلیکیشنت بتونه مخاطب هارو گروه بندی کنه نه اینکه از مخاطبان گروه بندی شده استفاده کنه

سلام,ببینین من میخوام برنامه لیستی از مخاطبین هر گروه موجود در کانتکت گوشی یا امولاتور رو نشون بده,به خاطر همین یه سری اسم و شماره و ... در contact یوو ویو دستی اضافه کردم ولی در قسمت ایجاد گروه ,نمیشه گروهی رو ایجاد کرد در یو ویو.
حالا میخوام بدونم که من خودم باید با کدنویسی گروه تعریف و ایجاد کنم و بعد هر مخاطب را بصورت دستی (یا با کد ) در یک گروه عضو کنم و در آخر یک لیستی از گروه و مخاطباش رو نشون بدم یا اینکه....
من میتونم بصورت دستی (مثل گوشی ها که میشه برای هر کانتکت یک گروه هم تعریف کرد) در امولاتور گروه ایجاد کنم و بعد گروه ایجاد شده در contact شبیه ساز رو نمایش بدم ؟؟[/QUOTE]

یه سوال دیگه اینکه کاربرد فایل vcf یا vCard چیه و اینکه میشه اطلاعات کانتکت ها و گروه هارو تو این فایل ها ذخیره کنیم و به contact امولاتور ایمپورت کنیم ویا اصن کاربرد داره واسه ایجاد گروه ؟؟

o0o0okay
سه شنبه 16 تیر 1394, 22:16 عصر
Vcf یه ساختار تکست که دارای ورژن های مختلف، و یه استاندارد توی قالب بندی شماره تلفن ها.
مثل شماره، همراه، کار، خونه،
شماره اول و دوم و...
عکس و ایمیل و...
اگه فایل ساخته شده رو توی هر گوشی جابجا کنی، روش کلیک کنی، می تونی به شماره تلفنت اضافه شون کنی.

mahsafrm
سه شنبه 16 تیر 1394, 22:55 عصر
Vcf یه ساختار تکست که دارای ورژن های مختلف، و یه استاندارد توی قالب بندی شماره تلفن ها.
مثل شماره، همراه، کار، خونه،
شماره اول و دوم و...
عکس و ایمیل و...
اگه فایل ساخته شده رو توی هر گوشی جابجا کنی، روش کلیک کنی، می تونی به شماره تلفنت اضافه شون کنی.

مرسی... حالا من برای گروه بندی مخاطبین گوشی یا امولاتور باید خودم کد بنویسم و گروه ها رو تعریف کنم و بسازم و بعد بیام با کلیک روی هر مخاطب ,اون رو در یک یا چند گروه اضافه کنم و بعد مخاطبین هر گروه را با کلیک رو ی نام هر گروه ,آنها در یک لیست ویو نمایش بدم .(موضوع پروژه م : گروه بندی مخاطبین اندروید )