PDA

View Full Version : درخواست آموزش php باAdobe Dreamweaver CC 2015

siros1983
جمعه 19 تیر 1394, 01:10 صبح
سلام دوستان
من میخوام php یاد بگیرم ولی مبتدی فعلا
کسی آموزش ویدیو یا تصویری یا هرچی داره کمک کنه؟
میخوام با نرم افزار Adobe Dreamweaver CC 2015 کار کنم
با تشکر

amirali0079
جمعه 19 تیر 1394, 01:28 صبح
واقعا نرم افزار به درد نخوریه Dreamweaver از PhpStorm یا Zend Studio استفاده کن

barnamenevis2016
جمعه 19 تیر 1394, 06:47 صبح
واقعا نرم افزار به درد نخوریه Dreamweaver از PhpStorm یا Zend Studio استفاده کن
سلام...البته فکر نکم که Dreamweaver با PhpStorm قابل مقایسه و در یک رده باشن....PhpStorm یک ادیتور متن قدرتمنده به نظرم ولی Dreamweaver سعی می کنه در مورادی کاربرش رو از نوشتن کد بی نیاز کنه و چیزی فراتر از ادیتوره...ولی من که هیچوقت نتوسنتم سراغ Dreamweaver برم...یک جورایی اصلا نمی تونم تصور کنم برای یک پروژه برم سراغش در حالی PhpStorm رو دارم و احساس می کنم به قول دوستمون Dreamweaver به درد نخوره و بی خوده!....حالا اگر کسی با این نرم افزار کار می کنه..دوس دارم از تجربیاتش بگه، واقعا چرا Dreamweaver؟ :متفکر:
و فکر می کنم شما برای شروع سراغ Dreamweaver نرید بهتره، اونم برای php...این نرم افزار اونم در آغاز ممکنه شما رو تنبل کنه...بهتره با
PhpStorm شروع کنید...آموزش php هم که زیاده...اغلبشون هم مثل همن...یک جست و جو در گوگل فکر کنم نتیجه بده...

siros1983
جمعه 19 تیر 1394, 13:15 عصر
سلام...البته فکر نکم که Dreamweaver با PhpStorm قابل مقایسه و در یک رده باشن....PhpStorm یک ادیتور متن قدرتمنده به نظرم ولی Dreamweaver سعی می کنه در مورادی کاربرش رو از نوشتن کد بی نیاز کنه و چیزی فراتر از ادیتوره...ولی من که هیچوقت نتوسنتم سراغ Dreamweaver برم...یک جورایی اصلا نمی تونم تصور کنم برای یک پروژه برم سراغش در حالی PhpStorm رو دارم و احساس می کنم به قول دوستمون Dreamweaver به درد نخوره و بی خوده!....حالا اگر کسی با این نرم افزار کار می کنه..دوس دارم از تجربیاتش بگه، واقعا چرا Dreamweaver؟ :متفکر:
و فکر می کنم شما برای شروع سراغ Dreamweaver نرید بهتره، اونم برای php...این نرم افزار اونم در آغاز ممکنه شما رو تنبل کنه...بهتره با
PhpStorm شروع کنید...آموزش php هم که زیاده...اغلبشون هم مثل همن...یک جست و جو در گوگل فکر کنم نتیجه بده...

پس به نظر شما دوستانPhpStorm بهتره؟
پس منم برم با این برنامه پیشنهادی شما کار کنم
Dreamweaver گفتن راحتتره ولی آدمو سردرگم میکنه یجورایی
فعلا برم PhpStorm ببینم چطوره پس
منظورتون اینه دیگه
JetBrains.PhpStorm.v8.0.3.139.1348
اتفاقا دارمش یکم باهاش کار کنم ببینم چطوره

reza_alie
جمعه 19 تیر 1394, 14:07 عصر
سلام
فرقی نمی کنه که با چه نرم افزاری میخوای یاد بگیری
میتونی انگلیسی سرچ بزنی فارسی فکرکنم فقط فیلم های مهرداد کیانیان باشه