PDA

View Full Version : بازیابی فایل mdf از روی فایل BAK

hamed1358
دوشنبه 16 مرداد 1385, 16:11 عصر
من اشتباها فایل mdf دیتابیسی رو که attach کرده بودم حذف کرده ام اما فایل bak اونو در اختیار دارم چطور میتونم table هامو بازیابی کنم در واقع فایل mdf رو حذف کرده ام و فقط فایل BAK رو دارم . خواهشمند است راهنمایی کنید اطلاعات خیلی حیاتی است

h_baqery
دوشنبه 16 مرداد 1385, 16:25 عصر
اگر منظورتون از Bak فایل BackUP باشه کافیه اونو Restore کنید به یک نام دیگه .
ولی با برنامهای ساده بازیابی هم می تونید فایلهایی رو که تازه پاک کردین رو برگردونید.

mehdi58
سه شنبه 17 مرداد 1385, 07:25 صبح
حالا اگه فقط فایل LOG راد اشته باشیم و چیز دیگه ای هم از DB مون نمونده باشه چی ؟؟

سنبله کار
چهارشنبه 18 مرداد 1385, 09:23 صبح
اگه bakup داشته باشیم کافیه یک دیتابیس جدید با همون نام درست کنیم و restore کنیم همش برمی گرده .

mzjahromi
چهارشنبه 18 مرداد 1385, 09:47 صبح
حالا اگه فقط فایل LOG راد اشته باشیم و چیز دیگه ای هم از DB مون نمونده باشه چی ؟؟
در این حالت فکر نمیکنم بتونی کاری انجام بدی

hamed1358
شنبه 21 مرداد 1385, 15:21 عصر
اگه bakup داشته باشیم کافیه یک دیتابیس جدید با همون نام درست کنیم و restore کنیم همش برمی گرده .
لطفا بیشتر توضیح دهید .

سنبله کار
شنبه 21 مرداد 1385, 15:55 عصر
خیلی ساده
شما دیتا بیس موجود رو deatach کنید بعد یک دیتابیس جدید با همون نام بسازید و توجه داشته باشید که نام فالیهای mdf و log آن نیز وثل قبلی ساخته شود .
حالا با restore کردن فایل backup دوباره دیتابیستون احیا می شه .

hamed1358
یک شنبه 22 مرداد 1385, 08:24 صبح
خیلی ساده
شما دیتا بیس موجود رو deatach کنید بعد یک دیتابیس جدید با همون نام بسازید و توجه داشته باشید که نام فالیهای mdf و log آن نیز وثل قبلی ساخته شود .
حالا با restore کردن فایل backup دوباره دیتابیستون احیا می شه .
خدمت شما عرض کنم که دیتا بیسی وجود ندارد که detach کنم . معهذا من یک دیتا بیس جدید با نام دیتا بیسی که حذف کردم رو ساختم ولی با انتخاب گزینه Restore Database هیچ فایل backup ای رو نمی بینم که بخوام اونو restore کنم .

hpx
یک شنبه 22 مرداد 1385, 09:02 صبح
restore from device --> select devices و مسیر فایل bak که دارید را بدید و Ok

سنبله کار
یک شنبه 22 مرداد 1385, 09:05 صبح
restore from device --> select devices و مسیر فایل bak که دارید را بدید و Ok
بله از این راه جواب خواهید گرفت