PDA

View Full Version : حرفه ای: استفاده از php -gtk

ikallam
سه شنبه 23 تیر 1394, 08:49 صبح
سلام دوستان - به نظرتون استفاده از php-gtk - تولید نسخه تحت ویندوز از سایت پی اچ پی به صرفه هست منظورم تو کد نویسیش -
ببینید من یه سایت دارم که نیاز دارم اون رو توی حالت افلاین هم مورد استفاده قرار بدم حالا به نظرتون این خوبه که از php-gtk استفاده کنم و نسخه تحت ویندوزش رو درس کنم ؟؟
ممنون

ravand
سه شنبه 23 تیر 1394, 14:21 عصر
مثلا چی میخوای بسازی؟

Unique
سه شنبه 23 تیر 1394, 16:09 عصر
وقتی شما یک application آنلاین تحت وب دارین نیازی به نوشتن نرم افزار های Desktop نیست. نرم افزار های Desktop به آرامی دارن جای خودشون را به نرم افزار های تحت وب و بر پایه HTML و تکنولوژی های دیگه میدن. پروژه ا و برنامه های کوچیکی هم نیستن و بانک ها و خدمات اجتماعی مثل بیمه ها به کلی دارن تحت وب پیادهسازی میشن حالا چه دیلی داره شما نرم افزار تحت Desktop تولید کنید ؟

ikallam
چهارشنبه 24 تیر 1394, 08:25 صبح
سلام و خیلی ممنون - دلیلشو خودمم نمیدونم ولی دارم میرم یه جای کار آموزی که گفتن باید کد های تحت وب رو به دستکاپ تبدیل کنید -- تازه هنوز پروژه رو هم کامل توضیح ندادن که کلیت پروزه چیه فقط گفتن که یه سایت داریم قراره تحت ویندوز هم بشه ازش استفاده کرد -

Unique
چهارشنبه 24 تیر 1394, 10:48 صبح
فقط گفتن که یه سایت داریم قراره تحت ویندوز هم بشه ازش استفاده کرد

جمله مسخره ای هستش ! کسی که این جمله را میگه معلومه نمیدونه چی میخواد ! مگه از سایت نمیشه توی ویندوز استفاده کرد ؟! خوب مرورگر را باز کن و استفاده کن. ولی به طور کلی PHP یک زبان همه منظوره نیست و صرفا برای وب نوشته شده اما خوب امکانات جانبی دیگه هم بهش اضافه شده. من خودم اگه بخوام یک برنامه Desktop بنویسم (اسمش اینه نه برنامه تحت ویندوز !) از زبان های قدرتمندی مثل #C و حتی VB تحت Net. یا Delphi استفاده میکنم نه از PHP !!! احتمالا میخوان کد هاشون را دوباره استفاده کنند در صورتی که باید از اول سیستم را به صورت REST یا SOAP یا هر API مستقل دیگه ای مینوشتن تا بتونن روی سکو های مختلف براش برنامه بنویسن.