PDA

View Full Version : کنترل برنامه ویندوزی از طریق وب سرور

a_mogheimi
جمعه 26 تیر 1394, 18:06 عصر
سلام

نیاز به برنامه نویسی داریم که بتونه بین برنامه ویندوزی و سرور سایت ارتباط بر قرار کنه

شاید بهتر باشه اینطوری بگم چون دقیقا میدونم این کار اسمش چی هست :

فرض کنید کاربر بتونه از طریق صفحه کاربری خودش در سایت برنامه cmd رو در سرور باز کرده و dir بگیره و نتیجه رو در صفحه کاربری مشاهده کنه .

البته این یک مثال بود و کار مورد نظر اندکی پیچیده تره. دوستانی که در این مورد کار کرده اند و یا توانایی انجامش رو دارند لطفا اطلاع بدهند کار فوری هست و باید نهایتا 20 روزه جمع بشه

ممنون از همه

pbm_soy
شنبه 27 تیر 1394, 02:07 صبح
میخواهید چیکار کنید؟ هدفتان چیست؟

a_mogheimi
شنبه 27 تیر 1394, 06:25 صبح
هدف رو که عرض کردیم یک اپلیکیشن ویندوزی رو که دارای لایسنس هست میخوایم متصل کنیم به وب سایت تا کاربرامون بتونن ازش استفاده کنن.

us1234
شنبه 27 تیر 1394, 10:18 صبح
هدف رو که عرض کردیم یک اپلیکیشن ویندوزی رو که دارای لایسنس هست میخوایم متصل کنیم به وب سایت تا کاربرامون بتونن ازش استفاده کنن.

یعنی مثلا یک نرم افزار دارید که جذر یک عدد را محاسبه میکنه و به صورت Windows Form ساخته شده ، حالا می خواهید کاربران به صورت وب سرویس از این نرم افزار استفاده کنند ؟

اگر همین که گفتم را نیاز داشته باشد بعید میدونم به سادگی بتونید کار کنید ، مگر در شرایط خیلی خاص که اونم مختصر توضیح میدم

برای این کار باید یه نرم افزار ربات درست کنید که بتونه دکمه و باکس های نرم افزار ویندوزی را پر کنه و از طریق وب سرویس قابل کنترل باشه ، کار خیلی خیلی پیچیده ای است ولی عملی ...

نمونه ای که خودم تقریبا کار کردم ارسال پیام با نرم افزار ویندوزی وایبر بود...

a_mogheimi
شنبه 27 تیر 1394, 10:43 صبح
دقیقا همین کارو میخواهیم انجام بدیم حالا به هر طریقی php, delphi , visual studio یا هر زبانی که تسلط دارید.

Unique
شنبه 27 تیر 1394, 12:51 عصر
من از این تیپ نرم افزار ها زیاد کار کردم اما دقیقا باید بدونم چیکار میخویان بکنین. اینطوری نمیشه راهنمایی کرد.