PDA

View Full Version : برنامه ای برای پاسخگویی خودکار از طریق پیامک

@liReza11800
شنبه 27 تیر 1394, 12:19 عصر
سلام دوستان
نمی دونم جای این سوال اینجا هست یا نه
اما من میخوام ببینم چه جوری میتونم ی شماره ای رو به ی خط پیامکی ارسال کنم و در قبالش از تو دیتابیس یک مقداری جستجو بشه و به همون شماره ارسال بشه
مقال : من عدد 12345 رو به شماره 2000012345 ارسال کنم و این عدد تو دیتابیس من سرچ بشه و وضعیتش برای همون شماره مجدد ارسال بشه
آیا این کار تو ویندوز فرم شدنیه ؟
ممنون میشم یکی راهنماییم کنه

aylarsms
شنبه 27 تیر 1394, 12:26 عصر
زیاد منظورتون رو متوجه نشدم
شما میخواین به شماره ای پیامک ارسال کنید و در قبال ارسال پیامک کدی رو تو دیتابیس جستجو کنید
تا اینجا دو تا ابهام هستش
1 - اگه به شماره هایی از این تیپ 1000 و 2000 و 3000 و 5000 بخوای با وب سرویس ارسال کنی ، ارسال انجام نخواهد شد اینو خودم امتحان کردم
2 - کدی که میخوای در دیتابیس جستجو کنی خودتون ایجاد کردین یا نه از یه متغییر بیرونی تو دیتابیس ثبت شده
در کل اگه کار خودتون رو بیشتر باز بکنید که میخواید چیکار بکنید بهتر میشه راهنمایی کرد

majid_vb_2008
شنبه 27 تیر 1394, 12:30 عصر
من قبلا اين برنامه رو پياده سازي کردم براي ياد آوري رمز عبور ورود به سايت
براي اين کار بايد سامانه پيامکي که مي گيريد قابليت ارسال به url رو داشته باشه بعد توي لود اون صفحه اي که براش تعريف مي کني مي توني هر کار که لازم داري انجام بدين.
توضيحات بيشتر لازم داشتين در خدمتم

براي سامانه پيامکي هم خواستين در خدمت هستم ( تبليغ )
قابليت ارسال به url و يه عالمه قابليت ديگه هر روز بيشتر هم مي شه

به ديدن دمو مي ارزه
http//newsms.azadtm.com

user : demo
pass : demo

@liReza11800
شنبه 27 تیر 1394, 12:48 عصر
ببینید مثلأ من به مشتریانم میگم کدت محصولتون رو به 300012345 ارسال کنید تا کد فعال سازی برای شما ارسال بشه
حال مشتری مثلأ 12345*654789 رو برای سامانه ارسال میکنه حالا این دو تا عدد که با علامت ستاره از هم جدا شدن طی یک فرمولی محاسباتی رو انجام میده و نتیجه ی بدست آمده رو برای اون مشتری ارسال میکنه

rg_BlackRose
شنبه 27 تیر 1394, 14:53 عصر
سلام

اکثر سامانه های پیامکی این خدمات رو ارائه میدن

این کار با خدمات وب سرویس این سامانه ها ممکنه

هم بر روی سایت میتونه پیاده سازی بشه هم از طریق نرم افزار

کدهاش رو هم همون سامانه برای زبانهای برنامه نویسی مختلف در اختیارتون قرار میده(آموزش استفاده از وب سرویس و فایل مورد نظر رو خود سامانه بهتون میده)

موفق باشید