PDA

View Full Version : سوال: SQL روی Host

mehdi.safavie
پنج شنبه 01 مرداد 1394, 03:15 صبح
درود;

دوستان متاسفم که توی این تایپیک این سوال رو مطرح میکنم ، راستیتش واقعا نمیدونم کجا باید مطرحش کنم . چون دارم پروژه رو با این زبان طراحی میکنم اینجا دارم میپرسم .
دوستان دیتابیس SQL که روی لوکال هاست هست و اطلاعات از طریق vb.net روی اون ذخیره میشه و نمایش داده میشه . چطور میشه همین امکانات رو روی هاست در اینترنت داشت ؟
در رابطه با چه موردی باید جست و جو کنم تا مطلب مورد نیازش رو یاد بگیرم ؟

میخوام یه پروژه طراحی کنم که کاربر هر اطلاعاتی رو که روی SQL ذخیره میکنه ، یه کاربر دیگه بتونه به اون از طریق اینترنت دسترسی داشته باشه !
فقط در این حد میدونم که باید یه SQL روی هاست خریداری کنم که اطلاعات روی اون ذخیره بشه ! اما این که چه هاستی خریداری کنم و چه ویندوزی ، چه SQL ای داشته باشه رو نمیدونم و همچنین ، باید چه کانکشنی رو توی برنامه قرار بدم تا به جای اتصال برنامه به SQL روی سیستم به SQL روی هاست متصل بشه .

از اونجا به بعدش اگه اشتباه نمیکنم دیگه همین دستوراتی که توی برنامه نویسی با دیتابیس انجام میدیم باید باشه ، فقط باید نوع کانکشن تو برنامه که ما رو متصل به دیتابیس و جدول ها میکنه رو از نوع هاست انجام بدم درسته ؟

لطفا هر اطلاعاتی که دارید در اختیار بزارید تا به یه نتیجه کلی برسیم .

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
با کسایی که مشورت کردم ، یا راه حل های مذخرف دادن یا گفتن که این کار امکان نداره ، خیلی از ما میدونیم که کار نشد نداره و کسایی که میگن نمیشه واقعا از زندگی چندین قدم عقب هستن .
امیدوارم با راهنمایی های اساتید به بهترین شکل به این موضوع پاسخ داده بشه .
ممنون

hosseinbarnamenevis
پنج شنبه 01 مرداد 1394, 08:02 صبح
سلام
فرق خاصی وجود نداره
از شرکت های ارئه دهنده هاست میتونید هاست ویندوز خریداری کنید
داخل هاستی که میخرین امکان ساخت Sql وجود داره
البته تعداد محدودی میتونید sql ایجاد کنید
واسه کانکشن هم میتوینید از سایت connectionstring.com استفاده کنید