PDA

View Full Version : سوال در مورد عدم نمایش صحیح اطلاعات دریافتی از دیتابیس

ehsankhan
چهارشنبه 14 مرداد 1394, 15:06 عصر
با سلام
من در صفحم یک تکست باکس دارم که تاریخ را از کاربر دریافت کرده و در دیتابیس (sql server) ذخیره می کند .
هنگامی که می خواهم مقدار تاریخ ثبت شده را از دیتابیس بگیرم و در صفحه نمایش دهم به این صورت نمایش می دهد "24/11/90" در صورتی که تاریخ را اینگونه90/11/24 ثبت کرده و در دیتابیس هم بصورت 90/11/24 نمایش داده می شود اما هنگامی که می خواهم تاریخ را از دیتابس مثلا در یک datagrid نمایش دهم بصورت 24/11/90 نشان می دهد چطوری این موضوع را درست کنم

دلتنگ اسمان
چهارشنبه 14 مرداد 1394, 21:57 عصر
با سلام
هر کنترلی که میخوای تاریخ رو نشون بده:
RightToLeft=true
قرار بده.

ehsankhan
چهارشنبه 14 مرداد 1394, 23:09 عصر
با سلام
هر کنترلی که میخوای تاریخ رو نشون بده:
RightToLeft=true
قرار بده.

کاری که گفتید انجام دادم اما مقدار تارخ رو بصورت قبل(غلط) این بار فقط در سمت راست نشان میدهد

دلتنگ اسمان
پنج شنبه 15 مرداد 1394, 04:39 صبح
کاری که گفتید انجام دادم اما مقدار تارخ رو بصورت قبل(غلط) این بار فقط در سمت راست نشان میدهد

کدی که تاریخ رو میخونه و در کنترل مربوطه نشون میده را لطفا فرار بدید تا دوستان بهتر راهنمایی کنن.

jamal_ch
پنج شنبه 15 مرداد 1394, 08:06 صبح
سلام مربوط به نحوه نمایش تاریخ روی کامپیوتر مورد نظراست شما اگه این مشکل دارید برید از تو reginalsetting از کنترل پنل کامپیوتر مورد نظر فرمت تاریخ رو به شکلی که میخواهید درست کنید
یا اینکه به صورت رشته در نظر بگیرید و و فرمت مورد نظر رو درست کنید

ehsankhan
پنج شنبه 15 مرداد 1394, 10:57 صبح
سلام مربوط به نحوه نمایش تاریخ روی کامپیوتر مورد نظراست شما اگه این مشکل دارید برید از تو reginalsetting از کنترل پنل کامپیوتر مورد نظر فرمت تاریخ رو به شکلی که میخواهید درست کنید
یا اینکه به صورت رشته در نظر بگیرید و و فرمت مورد نظر رو درست کنید
ممنون کاری که گفتید انجام دادم درست شد متشکر