PDA

View Full Version : سوال: عدم شناسایی database

titipop1
شنبه 24 مرداد 1394, 14:38 عصر
درود دوستان
پوشه پروژه من توی درایو d هستش که من از اونجا اجراش میکنم و یه کپی از اون نیز توی دسکتاپ هستش(البته نمیدونم که این کپی چطور اینجا اومده ) تمام مسیر کانکشن هام از درایو d هستش حالا اومدم و پوشه دسکتاپ رو پاک کردم برنامه اجرا میشه ولی دیتابیس رو شناسایی نمیکنه در واقع اسم دیتابیس هستش ولی خالیه و به تیبل ها دسترسی ندارم
ممنون از راهنمایی دوستان

abdullah20
شنبه 24 مرداد 1394, 14:47 عصر
دوست عزیز اینطور که شما توضیح دادید باید علم غیب داشت تا بدونیم قضیه چیه
کانکشن را قرار بدید
بهترو واضح تر توضیح بدید

titipop1
شنبه 24 مرداد 1394, 14:55 عصر
کانکشن
connectionString="Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=D:\downloadss \Finaly project st\Database\FPS.mdf;Integrated Security=True;Connect Timeout=30;User Instance=True" providerName="System.Data.SqlClient"/>

مهندس اینطوری عرض کنم که برنامه من از درایو d اجرا میشه و تیبلام از درایو c مسیر دسکتاپ

mehdi.safavie
شنبه 24 مرداد 1394, 17:11 عصر
داداش احتمالا قبلا دیتابیس رو دی اتچ کرده بودی و از محل دیتا بیس های SQL اون رو به داخل پوشه برنامه جابه جا کرده بودی !
حالا اون کپی که شما میگی دقیقا فایل های mdf و ldf توش قرار داشت که وقتی پاکش کردی کلا دیتا بیست از بین رفت .

تنها زمانی توی SQL Management میری و نام دیتابیس هست اما دیگه هیچ چیزی نیست که فایل های mdf و ldf شما پاک شده باشه .

یه بار همچین بدبختی سرم اومد ، یه کپی از فایل های mdf و ldf داشتم دوباره برگردوندم ، اما کلی ویرایش میخواست خیلی قدیمی تر از آخرین ویرایشم بود .
خلاصه بگم پرید . :لبخند:

titipop1
شنبه 24 مرداد 1394, 17:46 عصر
مهندس یه کانکشن جدید توی app.config ایجاد کردم درست شد مرسی از همه دوستان