PDA

View Full Version : سوال: استفاده از خروجی یک تابع جاوا اسکریپت در php تبدیل به آرایه

donia_h
دوشنبه 26 مرداد 1394, 17:43 عصر
سلام دوستان
میخوام از خروجی یک تابع جاوا اسکریپت تو کدهای php استفاده کنم و اون رو تبدیل به آرایه کنم.
اما مشکل اینجاست که همه string میره تو یک خونه از آرایه در حالیکه براساس separator ی که من گذاشتم باید بره تو 4 خونه!!!
این کد جاوا اسکریپت که ورژن flash player رو بدست میاره:

<script language="javascript" type="text/javascript">

function getFlashVersion(){
try{
try{
var axo = new ActiveXObject('ShockwaveFlash.ShockwaveFlash.6');
try{axo.AllowScriptAccess = 'always'; }
catch(e) { return '6,0,0'; }
}

catch(e) {}

return new ActiveXObject('ShockwaveFlash.ShockwaveFlash').Get Variable('$version').replace(/\D+/g, ',').match(/^,?(.+),?$/)[1];

}catch(e){
try{
if(navigator.mimeTypes["application/x-shockwave-flash"].enabledPlugin){
return (navigator.plugins["Shockwave Flash 2.0"] || navigator.plugins["Shockwave Flash"]).description.replace(/\D+/g, ",").match(/^,?(.+),?$/)[1];
}
}catch(e) {}
}
return '0,0,0';
}

var version = getFlashVersion();
var vArr = version.split(',');
document.write ( vArr ) ;

</script>

اینم کد php که خروجی جاوااسکریپتو میگیره:

<?php
$ver='<script language="javascript">document.write(vArr);</script>'; ?>
اینم کد تبدیلش به آرایه :

$v = explode(',',$ver);

اما تبدیل به آرایه نمیشه !!
مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟

plague
سه شنبه 27 مرداد 1394, 22:56 عصر
مشکل اینه که شما مقادیر رو از js به php منتقل نمیکنی بلکه داری یه دستور js رو میریزی تو متغیر پی اچ پی که $ver باشه
وقتی اکوش کنی 1,2,3 چاپ میشه ولی مقدار 1,2,3 توی متغیر نیست ! بلکه دستور جاوا اسگریپتی که 1و2و3 رو چاپ میکنه توی متغیره

وقتی شما explode رو اجار میکنی روش در واقع داری اون دستور js رو اکسپلود میکنی نه مقدار 1,2,3 !

donia_h
چهارشنبه 28 مرداد 1394, 17:19 عصر
ممنون از جوابتون.خب پس برای انتقال مقدار یک متغیر تو جاوا اسکریپت به یک متغیر در php چکار باید کرد؟؟؟؟

plague
چهارشنبه 28 مرداد 1394, 22:30 عصر
راه ساده ای وحود نداره چون php یه زبان سمت سروره و js زبان سمت کلاینت
یا باید ایجکس استفاده کنی
شایدم بتونی تو کوکی بریزی با Js بعد با php از تو کوکی بخونیشون یجورایی کوکی بشه واسطه این دو (این اگه اجرایی بشه راه ساده و خوبیه )