PDA

View Full Version : چند سوال وردپرسی (کنترل پست مهمان -سایت املاک)

dr.undead
یک شنبه 22 شهریور 1394, 22:56 عصر
سلام

از دوستانی که تجربه حل کردن این مواردی که عرض می کنمو دارن ، لطف کنن نظراتشونو بگن .(در وردپرس)

1- چجوری میشه فرم عضویتی Customize شده داشت ؟ یعنی شامل سن ، تلفن ، آدرس و ... داشت ؟

2- چجوری میشه پست هایی که اعضا می زارن قبلش توسط ادمین تایید یا رد بشه ؟

3- چجوری میشه یک سرچ مخصوص سایت املاک داشت ؟ مثلا قیمت از 90000 تا 1999999 یا مثلا بر اساس متراژ ؟ در کل یک سرچ ادونس (پلاگین هم موجود بود معرفی کنید)

hsgpro
دوشنبه 23 شهریور 1394, 11:50 صبح
سلام

1-برای این یادمه یه افزونه رایگان بودا اما هر چی فکر میکنم اسمش یادم نمیاد.یه افزونه پولی هم که هست که همیار وردپرس می فروشه.

2-شما در دو حالت می تونی نویسنده بگیری 1.اجازه دسترسی به پنل مدیریت رو بهش بدی 2.فقط اجازه ارسال در محیط سایت و بدون پنل مدیریت رو بهش بدی.
اگر گزینه 1 است و دسترسی به پنل مدیریت داره خب می تونی سطح کاربر رو به جای نویسنده به مشارکت کننده تغییر بدی تا از این به بعد مطالبش نیاز به تایید داشته باشه.
اما اگر گزینه 2 است و دسترسی به پنل مدیریت نداره که خب اکثر افزونه هایی که برای این کار هستن مثل WP User Frontend امکان تعیین نوع مطالب ارسالی کاربر را دارن که سریع منتشر بشن یا به صورت درحال بازبینی بمونن.

3-افزونه ای برای این کار ندیدم اکثر سایت های املاک که دیدم با وردپرس بودن قالب شون اختصاصی نوشته شده بود یا از قالب های آماده مخصوص املاک استفاده کرده بودن.

تجربه من همینقدر بود باقیش رو سایر دوستان پاسخ بدن.

dr.undead
دوشنبه 23 شهریور 1394, 21:14 عصر
مرسی از جوابت ، مشکل گزینه 1 و 2 حل شد .
فقط تنها موضوع که روی این مسئله اینه که ، عضویت اعضا محدوده ؟ بعد از عضو شدن 1000 نفر مشکلی پیش نمیاد ؟ یا کاری باید براش کرد ؟

نگرانیم از قالبایی که در اینترنت پیدا میشه ، که بعد از 6 ماه یک سال از کار بیفته . کسی با این جور قالبا مدت طولانی کار کرده ؟
راستش یه سایت املاکه ، همه چیش درست شده ، فقط مونده قسمت سرچ پیشرفته .
حالا اگه دوستانی تونستن با کدزدن یا پلاگین این مشکل حل بشه بفرمایند.

pyramid_ali
سه شنبه 24 شهریور 1394, 20:56 عصر
واسه سایت املاک تم های مخصوصب وجود داره که سرچ پیشرفته رو ممکن میکنه! اگه نمیخوای از تم مخصوص این کار استفاده کنی فکر نکنم با یک پلاگین کارت راه بیفته! من خودم یه بار دنبال همچین چیزی رفتم ولی الان یادم نیست دقیقا چه پلاگینایی رو نصب کردم.. ولی یه کار دیگه که میتونه بکنی از پلاگینای ووکامرز که واسه فروش محصول هست استفاده کنی که میتونی هم فیلد دلخواه ایجاد کنی واسه قیمت و مساحت و غیره و هم از سرچ پیشرفته استفاده کنی.. این راحت ترین کاره! اگه میخوای پلاگین پولی هم رایگان دانلود کنی باید بری wplocker.com که بعد دانلود باید فایل css شو دست کاری کنی که روی rtl جواب بده! یه فایل زبانم هست که باید اونم ترجمه کنی!