PDA

View Full Version : سوال: ابر برچسب ها در وردپرس

CodeKhor
سه شنبه 31 شهریور 1394, 16:05 عصر
سلام دوستان اولین مورد این که من نمیدونم اینجا جای پرسیدن این سوال هست یا نه ولی توی تالار قسمتی که مربوط به وردپرس یا CMS ها بشه پیدا نکردم دیگه مجبور شدم اینجا تاپیک بزنم البته سرچ هم کردم جوابی برای سوالم پیدا نکردم

سوال اینه که قسمت ابر برچسب ها که توی بعضی سایت های وردپرس هست و یک سری برچسب های کلی داخلش هست که معمولا هم توی ایندکس داخل اسلایدبار یا توی فوتر هست رو چجوری تنظیم میکنن ؟ تو منو ادمین وردپرس جایی برای نوشتن این تگ ها هست ؟؟(من که پیدا نکردم ) تابع وردپرسی که این تگ هارو بده وجود داره ؟ یا باید دستی نوشتش ؟ لطفا راهنمایی کنید :ناراحت:

نمونه:
135425

anvar
سه شنبه 31 شهریور 1394, 16:32 عصر
می تونی در تالار توسعه وب سوالات مربوط به وردپرس رو مطرح کنی
وارد پنل ادمین وب سایت که بشوی در سمت راست منوهایی وجود دارند - از منوی نمایش زیر منوی ابزارک رو انتخاب کن
در این صفحه لیستی از ابزارک ها و مکان هایی که می تونی در داخل قالب سایتت از اونها استفاده کنی رو ببینی - در میان لیست می تونی دنبال ابزارک ابربرچسب بگردی و در سمت راست به مکان های مورد نظر (Wiget ها) اضافش کنی.

اگر قالب شما از widget ها پشتیبانی بکنه می تونی ابربرچسب رو به قالب اضافه کنی اما اگر این قبلیت رو نداشته باشه باید بصورت دستی در فایل functions اون رو اضافه کنی.

CodeKhor
پنج شنبه 09 مهر 1394, 03:38 صبح
دوستان من مشکلم حل نشد و دیگه تاپیک جدید هم باز نمیکنم همینجا اصلاح میکنم من ابر برچسب نمیخوام ، تگ ثابت برای ایندکس میخوام بدون تغییر و در یک سایز مثلا 10 تا تگ ثابت که همیشه تو ایندکس هست و تغییر هم نمیکنه مثل عکس نمونه که گذاشتم :متفکر: