PDA

View Full Version : کتاب مرچع

جمعه 03 بهمن 1382, 03:20 صبح
سلام دوستان
اقا اگه یکی یه مرجع در مورد اکتان سراغ داره نشون بده ثواب داره به خدا
:oops:

دوشنبه 06 بهمن 1382, 19:48 عصر
از همه دوستانی که تاپیک رو خوندن و جواب ندادن به خصوص مدیران فروم کمال تشکر رو دارم :?

vDelphi
دوشنبه 06 بهمن 1382, 22:59 عصر
آقا من شرمنده ام چون بلد نیستم! :roll:

مهدی کرامتی
دوشنبه 06 بهمن 1382, 23:21 عصر
از همه دوستانی که تاپیک رو خوندن و جواب ندادن به خصوص مدیران فروم کمال تشکر رو دارم :?
ما هم از لطف شما نسبت به ما کمال تشکر را داریم :? :(

در وضعیتی که هنوز در Newsgroup های بورلند بخشی برای Delphi.Net ایجاد نشده است شما انتظار انتشار یک کتاب یا مرجع، و بلافاصله رسیدن آن به ایران را دارید؟ :o

به فرض اینهم که مرجع منتشر شد و به ایران هم رسید، فکر میکنید با وضعیتی که خودتان در موارد مختلف شاهد آن بوده‌اید ما مجددا دردسر انتشار آن را متحمل خواهیم شد؟
من که بعید میدونم.

خیلی از دوستانی که اینجا جزو فعال ترینها بودند بخاطر طرز برخوردهای نامناسبی که باهاشون شده دیگه حتی این دور و برها پیداشون هم نمیشه. بعضی ها هم که هنوز هستند (از جمله خود من) دارند ناامید میشوند.
نمیدونم با این وضعیت به کجا خواهیم رسید.
حالا یواش یواش دارم میفهمم دست اندرکاران این فوروم چرا بنوبت همشون از اینجا در میرن.

خدا آخر و عاقبت مون رو بخیر کنه...

vDelphi
سه شنبه 07 بهمن 1382, 20:29 عصر
مهدی جان تو یه وقت نذاری بری!! :cry:
ما خیلی ارادت داریما 8-)

Inprise
چهارشنبه 08 بهمن 1382, 10:07 صبح
سلام

مارکو کانتو در آخرین کتاب خود یعنی Mastering Delphi 7 دو بخش رو به دات نت اختصاص داده . فصل 24 در مورد معماری دات نت و فصل دوم در مورد آنچه دلفی دات نت خواهد داشت و آنچه با آن خواهید داشت . هر چند این مطالب با توجه به dot Net Preview نوشته شده اما میتونه برای درک بهتر ارتباط دات نت و دلفی مؤثر باشه :)

برخی از مباحثی که مطرح شده :

معماری دات نت
مفهوم زبان میانی ، آی ال
وی سی ال دات نت
Garbage Collection
ارتباط زمان اجرای دات نت و وی سی ال دات نت
توزیع برنامه های دلفی دات نت
توسعه ASP .NET با دلفی
کاربرد کتابخانه های مستقل و متفرقه

از آقای کرامتی درخواست کنید در سی دی دوم برنامه نویس ، اگر منتشر شد ، توزیعش کند .

موفق باشید