PDA

View Full Version : فروش IBM Security AppScan

FreeTime
یک شنبه 26 مهر 1394, 21:29 عصر
فروش نسخه کامل نرم افزار IBM Security AppScan Standard

http://www-03.ibm.com/software/products/en/appscan

نرم افزاری خیلی قوی برای تست، گزارش دهی و ارائه پیشنهاد برای رفع مشکلات امنیتی سایت ها
نرم افزاری که به کمک طراحان سایت، هاستینگ ها و ... می آید تا از مشکلات امنیتی سایت ها خود آگاه و نسبت به رفع آنها اقدام کنند.

تماس freetime287@yahoo.com

pbm_soy
یک شنبه 26 مهر 1394, 23:51 عصر
یعنی کرکش پیدا نمیشه؟!

FreeTime
دوشنبه 27 مهر 1394, 16:51 عصر
یعنی کرکش پیدا نمیشه؟!

سلام

اگه هست به اشتراک بذارید.

pbm_soy
دوشنبه 27 مهر 1394, 19:59 عصر
دوست عزیز پست سوالی بود!

Alaleh
یک شنبه 17 آبان 1394, 18:57 عصر
فروش نسخه کامل نرم افزار IBM Security AppScan Standard

http://www-03.ibm.com/software/products/en/appscan

نرم افزاری خیلی قوی برای تست، گزارش دهی و ارائه پیشنهاد برای رفع مشکلات امنیتی سایت ها
نرم افزاری که به کمک طراحان سایت، هاستینگ ها و ... می آید تا از مشکلات امنیتی سایت ها خود آگاه و نسبت به رفع آنها اقدام کنند.

تماس freetime287@yahoo.com

سلام
با توجه به تحقیقاتی که من انجام دادم قیمت این نرم افزار به دلار خیلی زیاده و امکان خریدش توسط من نیست، برای همین یک سوال داشتم.
آیا امکانش هست که سایت منو از لحاظ امنیتی تست کامل کنید، در صورت موافقیت لطفا قیمت رو اعلام فرمائید.

با تشکر

terminator68
سه شنبه 19 آبان 1394, 22:15 عصر
سلام.
یه نمونه گزارش این نرم افزار رو بزارید...
چون همون طور که می دونید یه نرم افزار قوی تر تو این زمینه core impact هستش....
قیمتش هم 60 هزار دلاره...
من ریپورت اونو دارم..
می خوام با ریپورت این مقایسه کنم..
آیا نمونه گزارش ازش دارید که یک جا رو باهاش تست کرده باشید؟؟؟

FreeTime
یک شنبه 24 آبان 1394, 19:53 عصر
سلام

نمونه گزارش ارسال شد. اگه هدف خاصی که مشکل قانونی نداره میخواهد اسکن بشه رو لطفا بگین تا گزارش کامل رو ببینید.

موفق باشید

FreeTime
یک شنبه 24 آبان 1394, 19:58 عصر
"سلام
با توجه به تحقیقاتی که من انجام دادم قیمت این نرم افزار به دلار خیلی زیاده و امکان خریدش توسط من نیست، برای همین یک سوال داشتم.
آیا امکانش هست که سایت منو از لحاظ امنیتی تست کامل کنید، در صورت موافقیت لطفا قیمت رو اعلام فرمائید.

با تشکر"

سلام

برای تست سایت نیاز به یکسری توافقات اولیه بین من، شما و دیتا سنتری که میزان شما هست می باشد.

هزینه هر تست کامل به همراه گزارش و پیشنهادات تصحیح اشکالات بستگی به زمان صرف شده و بزرگی سایت می باشد ولی به صورت پیش فرض از 50هزار تومان شروع می شود

موفق باشید