PDA

View Full Version : برنامه 30 روزه

paria research for code
شنبه 09 آبان 1394, 12:12 عصر
سلام دوستان .....لطفا راهنمایی کنید
من میخوام برنامم بعد 30 روز از کار بیوفته ولی دیدم خیلی سخته ..گفتم به تایمر بزارم که به 30 روز به ساعت محاسبه کنه و کم بشه و بعدش مثلا پیام بده ولی مشکل اینه که هر بار که بسته میشه و باز میشه تایمر ریست میشه....چه طور میشه حتی زمانی که برنامه بستس تایمر کار کنه و من بتونم یه جورایی ایم برنامه رو بعد 30 روز از کار بندازم.........لطفا راهنمایی کنید

winner1
شنبه 09 آبان 1394, 12:22 عصر
نه اینطوری که نمیشه تو باید یه جا ثبتت کنی که این روز چندمه که برنامه داره کار میکنه و از کدوم تاریخ شروع شده و هر بار تو شروع کار برنامه اطلاعات رو با تاریخ الان مقایسه کنی از تایمرم به هیچ عنوان استفاده نکن تو این موارد

xman_dj
شنبه 09 آبان 1394, 12:24 عصر
برای ذخیره از رجستری ویندوز و یا فایل میتونی استفاده کنی

محمد رضا فاتحی
شنبه 09 آبان 1394, 12:29 عصر
سلام....به نظرم شما روی روشی کار کنید که 30 روزه رو خود برنامه تشخیص بده خیلی راحت تر و آسون تره...
ولی باید توجه کنید که:
1-ممکنه تاریخ سیستم توسط کاربر جابجا بشه که باید مدیریت کنید که برنامتون گول نخوره...
2-اگه برنامه برای سازمانیه که اغلب به اینترنت وصله می تونید تاریخ و زمان رو از یه سایت معتبر بگیرید...
3- می شه به جای استاده از روز از مقوله میزان ساعت کارکرد نرم افزار استفاده کنید...مثلا 10 ساعت آزمایشی برای ثبت میزان باقیمانده هم می تونید از ریجستری استفاده کنید

ولی اگه بخواین یه تایمر در خارج از زمان اجرا برنامه هم کار بکنه خود برنامتون منظقا و قاعدتا نمی تونه این کار رو براتون انجام بده...یه کار که به ذهن من میرسه اینه که بیاین در کنار برنامتون یه ویندوز سرویس بنویسید و در هنگام نصب برنامه اصلی وین سرویس رو هم ران کنید

abdullah20
شنبه 09 آبان 1394, 12:30 عصر
برای 30 روزه کردن الگوریتم شما باید خیلی قوی باشه تا کاربر به هیچ طریق نتونه دورش بزنه
ولی بهتره از این روش استفاده نکنید
از روش های دیگه برای تریال سازی استفاده کنید
در ضمن سوالتون بارها پرسیده شده جستجو کنید

paria research for code
شنبه 09 آبان 1394, 13:50 عصر
ممنون .میشه یه کم ساده تر توضیح بدید

paria research for code
شنبه 09 آبان 1394, 13:52 عصر
ممنون از همه دوستان.....باور کنید من تاپیک های قبلی رو دیدم ولی چون یه کم سخت بود..گفتم شاید تایمر بزارم بهتر باشه..میشه یه کم واضح تر بگید