PDA

View Full Version : خواهشا نسخه های مختلف دلفی! رو معرفی کنید

Vidico
یک شنبه 17 آبان 1394, 15:22 عصر
سلام
من میخواستم بدونم دلفی چه نسخه هایی داره و آخرین و بهترین ورژن دلفی موجود کدوم ورژن هست
و اینکه لگر لینک دانلودی دارید ممنون میشم ارائه بدین

با سپاس :قلب:

ابوالفضل عباسی
یک شنبه 17 آبان 1394, 15:57 عصر
سلام
ورژن های الان دلفی که کاربران زیادی دارد این ها هستند
delphi XE,XE2,XE3,XE4,XE5,XE6,XE7,XE8,DX10
دلفی 7 هم جز پرطرفدار ترین نسخه موجود دلفی هست ولی قدیمی هست.
از نظر من دلفی های ورژن xe8 و DX10 بهترین هستند (ازنظر توسعه برنامه نویسی در اندروید و ios و ویندوز و datasnap)
اگر برای کار کردن میخواهید از ورژن xe8 یا xe7 استفاده کنید چون ورژن DX10 برای ویندوز 10 ساخته شده و میگن کاراییش در ویندوز 10 بهتره ولی خودم به شخصه در ویندوز 7 هم از Xe8 استفاده میکنم و هم از DX10(بیشتر برای توسعه اندروید از DX10 استفاده میکنم، البته از ورژن xe5 به بعد حجم فایل نصبی دلفی خیلی سنگین هست!!!از 4 گیگ شروع میشه تا 7 گیگ،مقدار حجم مورد نیاز برای نصب نزدیک به 20 گیگ (بدون C++)هست:متعجب:)

Vidico
یک شنبه 17 آبان 1394, 16:41 عصر
سلام
ورژن های الان دلفی که کاربران زیادی دارد این ها هستند
delphi XE,XE2,XE3,XE4,XE5,XE6,XE7,XE8,DX10
دلفی 7 هم جز پرطرفدار ترین نسخه موجود دلفی هست ولی قدیمی هست.
از نظر من دلفی های ورژن xe8 و DX10 بهترین هستند (ازنظر توسعه برنامه نویسی در اندروید و ios و ویندوز و datasnap)
اگر برای کار کردن میخواهید از ورژن xe8 یا xe7 استفاده کنید چون ورژن DX10 برای ویندوز 10 ساخته شده و میگن کاراییش در ویندوز 10 بهتره ولی خودم به شخصه در ویندوز 7 هم از Xe8 استفاده میکنم و هم از DX10(بیشتر برای توسعه اندروید از DX10 استفاده میکنم، البته از ورژن xe5 به بعد حجم فایل نصبی دلفی خیلی سنگین هست!!!از 4 گیگ شروع میشه تا 7 گیگ،مقدار حجم مورد نیاز برای نصب نزدیک به 20 گیگ (بدون C++‎‎‎)هست:متعجب:)

ممنونم
نسخه های سه تا هست رو به همراه نسخه 2010 توی یک پکیج دارمشون
ولی میخواستم جدیدترین ورژن دلفی رو دانلود و شروع به کار کنم
پس جدیدترین نسخه DX10 هست دیگه؟
نسخه کامل واسه دانلود سراغ دارید؟؟؟

ابوالفضل عباسی
یک شنبه 17 آبان 1394, 17:25 عصر
بله اخرین نسخه DX10 هست(اسم دیگش delphi 10 seattle) که میتونی از توی سایت p30download بگیری.حجمش 7 گیگ هست و در 15 پارت 500 مگابایتی هست.
همراهش ک ر ک هم موجوده،همراه با آموزش نصب.

ابوالفضل عباسی
یک شنبه 17 آبان 1394, 17:27 عصر
در ضمن بهتره نسخه xe8 رو نصب کنی چون DX10 جدید هست ممکن بعضی از کامپوننت هارو ساپورت نکنه!1
ولی اگر از کامپوننت های جداگانه زیاد استفاده نمی کنی همون DX10 عالیه:لبخند: