PDA

View Full Version : پروژه انتقال وردپرس در SSH Centos

petr0s
دوشنبه 18 آبان 1394, 11:04 صبح
سلام دوستان من یک پروژه ای دارم که می بایست روی لینوکس سنت او اس بدون نصب پنل ( سی پنل و دایرکت ادمین و ... ) وردپرس رو نصب کنم سپس اون رو به پوشه Home و یک زیر پوشه در Home انتقال بدم و یک یوزر بسازم و فقط اون یوزر بتونه سایت رو ببینه و با پوشه سایت دسترسی داشته باشه .
یعنی دیگه روی پوشه var/www/html سایت دیده نشه و فقط یک یوزر به پوشه جدید که سایت بهش انتقال داده شده دسترسی داشته باشه و بتونه ببینه .

من وردپرس رو نصب کردم و یوزر ساختم اما
1- هرکاری می کنم وردپرس به پوشه جدید منتقل نمی شه .
2- اینکه چطور باید تعریف کنم که فقط اون یوزر به اون پوشه دسترسی داشته باشه .
3- اگر وردپرس را به پوشه جدید انتقال بدم مشکلی پیش نمیاد ؟ سایت بالا میاد ؟

از کسانی که اطلاعات دارن ممنون میشم کمک کنن .

pbm_soy
دوشنبه 18 آبان 1394, 22:56 عصر
شما الان نصب کردید احتمالا وب سرور آپاچی را تنظیم نکردید و وردپرس را مستقیم در فولدر پیش فرضش کپی کردید ونصب کردید
اگر کپی کنید و سپس آدرس فولدر wwwroot را در فایلهای تنظیمی وب سرور تنظیم کنید فکر میکنم به مشکلی برنخورید ولی بهتر است نصبی وردپرس را در فولدر جدید کپی کنید و تنظیمات وب سرور را انجام دهید و سپس نصب را از اول انجام دهید اینجوری احتمال خطا نخواهید داشت !،‌‌

petr0s
سه شنبه 19 آبان 1394, 07:51 صبح
شما الان نصب کردید احتمالا وب سرور آپاچی را تنظیم نکردید و وردپرس را مستقیم در فولدر پیش فرضش کپی کردید ونصب کردید
اگر کپی کنید و سپس آدرس فولدر wwwroot را در فایلهای تنظیمی وب سرور تنظیم کنید فکر میکنم به مشکلی برنخورید ولی بهتر است نصبی وردپرس را در فولدر جدید کپی کنید و تنظیمات وب سرور را انجام دهید و سپس نصب را از اول انجام دهید اینجوری احتمال خطا نخواهید داشت !،‌‌

بنده به نحوه انجام این کار آشنایی ندارم . دستوراتش و اینکه چه کاری باید انجام بدم تا بتونم فقط یک یوزر به پوشه دسترسی داشته باشه . آیا بعد از انتقال وردپرس و تغییر فایل DocumentRoot باید یک دیتابیس جدید بسازم ؟

us1234
سه شنبه 19 آبان 1394, 19:12 عصر
بنده به نحوه انجام این کار آشنایی ندارم . دستوراتش و اینکه چه کاری باید انجام بدم تا بتونم فقط یک یوزر به پوشه دسترسی داشته باشه . آیا بعد از انتقال وردپرس و تغییر فایل DocumentRoot باید یک دیتابیس جدید بسازم ؟

این جا را بررسی کن

https://www.howtoforge.com/apache_php_mysql_on_centos_6.5_lamp