PDA

View Full Version : مبتدی: درخواست آموزش PHP

Ali.Fatehi
چهارشنبه 27 آبان 1394, 16:15 عصر
با سلام خدمت همه دوستان و اساتید محترم

بنده میخواستم اگر امکانش هست آموزش تصویری PHP رو یاد بگیرم.

درسته ممکنه خیلی ها پیشنهاد کلاس های تخصصی رو بدن. بله اونم انشالله بعد از عید قراره برم اما صحبتی که هست

میخوام تا یه حدی آشنایی داشته باشم تا بصورت صفر کیلومتری کلاس هارو نرم.

ممنون میشم اگر مرجعی دارید که اگه بشه فیلم های فارسی حدالمقدور رایگان داشته باشه.

در حدی که بتونم پلاگین وردپرس بنویسم ، بتونم یک CMS ساده php طراحی کنم.

کمی با HTML و کمی با CSS آشنایی دارم اما نه بصورت کامل.

سوال دیگه هم اینکه آیا برای بازار کار بهتره php یاد بگیرم یا ASP ؟

hamedarian2009
چهارشنبه 27 آبان 1394, 17:01 عصر
ویدیوهای آموزشی که تو وب زیاده کافیه سرچ کنید به طور مثال سایت دانشجویار برای شروع خوبه

اینکه php یا asp رو شروع کنید رو ما نمیتونیم جواب بدیم خودتون باید با هرکدوم یکم کار کنید ببینید با سینتکس و کدنوشتن تو کدومش راحت ترین

zinat1356
چهارشنبه 27 آبان 1394, 17:05 عصر
سلام

برای آموزش تصویری یه سایتی هست به اسم هیلتن http://www.heilton.com که فیلم های آموزشی می ذاره من خودم ندیدم بهش یه سر بزن شاید به دردت بخوره اتفاقا پی اچ پی هم داره

در مورد بازار کار هم در مورد این دوتا زبان بستگی داره هدفت از کار چی باشه و کجا بخوای کار کنی بیشتر کار شرکت ها با ASP هست مخصوصا توی شهر های کوچیک ولی اگه شهرهایی مثل تهران یا جاهای بزرگ باشه PHP هم کار می کنن اگر هدفت کار کردن توی شرکت هاست توی بخش استخدامی یه نگاه کنی می بینی بازار بیشتر به چه سمتی هست.

بهتون پیشنهاد می دم که برای یادگیری زبان برنامه نویسی از کتاب فارسی و فیلم اصلا استفاده نکنید سعی کنید انگلیسی بخونید از یه کتابی شروع کنید اگر انگلیسی تون هم خوب نیست اشکالی نداره کم کم شروع کنید راه می افتین توی برنامه نویسی چیزی که مهم هست برطرف کردن باگ برنامه هست و گرنه دستورات ساده که همه شبیه به هم هستن مثلا همه زبان ها رشته دارن یا شمارنده دارن یا حلقه و غیره که برای این کار اگه بخواین از وب استفاده کنین همه سایت خوب و عالی انگلیسی هستن
موفق باشید

Ali.Fatehi
چهارشنبه 27 آبان 1394, 18:35 عصر
ممنون اما ممکنه یک لینک از آموزش طراحی یک cms به زبان php بفرستید.

من با آشنایی که از توانایی های خودم دارم میدونم که وقتی یه پروژه انجام بدم خیلی بهتر یاد میگیرم تا اینکه بخوام تیکه تیکه یاد بگیرم.

hamedarian2009
چهارشنبه 27 آبان 1394, 19:31 عصر
تو همون سایت دانشجویار آموزش پروژه محور به گمانم باشه لطفا سرچ کنید

Ali.Fatehi
شنبه 21 آذر 1394, 10:45 صبح
دوستان آموزشگاه معتبر که مدرک هم بدن کسی سراغ داره؟ لطفا آدرس سایت بدن.

مجید آنلاین چطوره؟

Ali.Fatehi
شنبه 21 آذر 1394, 10:51 صبح
سوال دیگه اینکه اول باید برم اول HTML و CSS رو آموزش ببینم؟ یا اینکه آموزشگاهی هست که هر دو رو همزمان آموزش بده؟

مهرداد سیف زاده
شنبه 21 آذر 1394, 11:06 صبح
برای شروع برنامه نویسی من توصیه میکنم ماهنامه شبکه شماره ۱۷۲ رو بخونید. تمام زبانها رو بررسی کرده و آینده هر کدوم در ایران و در کشورهای دیگه رو هم بررسی کرده
همچنین توضیحاتی برای شروع برنامه نویسی(از وب گرفته تا اندروید و ..) هم در خودش داره
سایت شبکه این شماره رو بصورت رایگان گذاشته برای دانلود
http://www.shabakeh-mag.com/free/mag/2102