PDA

View Full Version : decompiler دلفی کسی سراغ داره؟؟

javad3151
جمعه 03 شهریور 1385, 19:01 عصر
سلام
کسی Decompiler دلفی سراغ داره؟ اصلا همچنین برنامه ای وجود داره؟(برای دانت نت 2003 چند تا برنامه هست) و راهی هست که به سورس کامپایل شده برنامه هایی که با دلفی نوشته شده دسترسی پیدا کرد؟؟

Mojgan110
جمعه 03 شهریور 1385, 21:10 عصر
برای ویبی هست.
ولی برای دلفی نه .. علتش را آقای Inprise توضیح داده اند در بخش امنیت نرم افزار .
البته یک DeDe هست ...

Bahram0110
شنبه 18 شهریور 1385, 16:33 عصر
با DeDe تقریبا می تونی یه کارهایی بکنی

javad3151
یک شنبه 19 شهریور 1385, 08:35 صبح
با Form Extractor میشه اینکار رو انجام داد

Saeid59_m
یک شنبه 19 شهریور 1385, 08:43 صبح
اینهم مسیر داونلود DeDe
http://reversing.kulichki.ru/files/dizas/DeDe.rar

shobair
سه شنبه 21 شهریور 1385, 14:20 عصر
برای ویبی هست.
ولی برای دلفی نه .. علتش را آقای Inprise توضیح داده اند در بخش امنیت نرم افزار .
البته یک DeDe هست ...

سلام
نرم افزار DeDe بیشتر به درد آنالیز میخوره تا دیکامپایل.
لینک دانلود:
http://www.softpedia.com/progDownload/DeDe-Download-1426.html#download_locations

شبیر

typeman9
یک شنبه 13 اسفند 1396, 01:08 صبح
برای ویبی هست.
البته یک DeDe هست ...

دیکامپایلر دلفی همون دیباگر دلفی است . توی دلفی 6 بعد از کامپایل برنامه با مراجعه به دیباگر دلفی می تونیم هر دستور زبان پاسکال را همراه با دستورات معادلش به زبانهای اسمبلی و ماشین ببنییم . با نوشتن چند برنامه می تونیم به فرمول جادویی کامپایلر دلفی 6 دست پیدا کنیم و بعد از روی این فرمول یک دیکامپایلر واقعی و حقیقی برای دلفی 6 بنویسیم . توی دنیای نرم افزار چیزی بنام غیرممکن وجود نداره . هر رمزی رو میشه شکست . هر کامپایلری رو هم می شه دیکامپایل کرد . حتی اگر ناتیوکد باشه مثل دلفی و ویژوال سی پلاس پلاس . من خودم این موضوع رو تجربه کردم .

یوسف زالی
دوشنبه 14 اسفند 1396, 19:22 عصر
دیکامپایلر دلفی همون دیباگر دلفی است . توی دلفی 6 بعد از کامپایل برنامه با مراجعه به دیباگر دلفی می تونیم هر دستور زبان پاسکال را همراه با دستورات معادلش به زبانهای اسمبلی و ماشین ببنییم . با نوشتن چند برنامه می تونیم به فرمول جادویی کامپایلر دلفی 6 دست پیدا کنیم و بعد از روی این فرمول یک دیکامپایلر واقعی و حقیقی برای دلفی 6 بنویسیم . توی دنیای نرم افزار چیزی بنام غیرممکن وجود نداره . هر رمزی رو میشه شکست . هر کامپایلری رو هم می شه دیکامپایل کرد . حتی اگر ناتیوکد باشه مثل دلفی و ویژوال سی پلاس پلاس . من خودم این موضوع رو تجربه کردم .

خیلی از این موارد رو نمی شه برعکس تبدیل کرد، یا اگر بشود بسیار غیر قابل فهم می شود، این روال یک به یک نیست. برای کد های ساده کاربرد دارد.