PDA

View Full Version : هاست ایرانی با mongodb

milad_d993
دوشنبه 02 آذر 1394, 15:43 عصر
سلام دوستان
چونکه توانایی مدیریت و کانفیگ سرور/vps رو ندارم دنبال یک سرویس دهنده ایرانی هستم که بجای mysql، mongodb در اختیارمان قرار بده....

اگر که نیست تعرفه کانفیگ و .... سرور چقدره؟؟؟؟ آیا شرکتی که ازش سرور گرفتیم امنیت ما رو تضمین میکنه؟؟؟ (یعنی راه نفوذ فقط از طریق web application ما باشه نه از جاهای دیگه...)

مبین رنجبر
دوشنبه 02 آذر 1394, 17:18 عصر
سلام دوستان
چونکه توانایی مدیریت و کانفیگ سرور/vps رو ندارم دنبال یک سرویس دهنده ایرانی هستم که بجای mysql، mongodb در اختیارمان قرار بده....

اگر که نیست تعرفه کانفیگ و .... سرور چقدره؟؟؟؟ آیا شرکتی که ازش سرور گرفتیم امنیت ما رو تضمین میکنه؟؟؟ (یعنی راه نفوذ فقط از طریق web application ما باشه نه از جاهای دیگه...)

فعلا سرویس دهنده ایرانی نداریم. سایت های خارجی هستند که به مدت محدود می توانند مانگو دی بی را سرویس دهی کنند. در غیر اینصورت اگر نیاز به شناخت شرکت هایی که کارهای کانفیگ این چنینی انجام می دهند را دارید به دلیل اینکه در انجمن نمی توان تبلیغ سایت و خدمات داشت می توانید یک پیام خصوصی به من ارسال کنید تا معرفی کنم.

alireza_s_84
دوشنبه 02 آذر 1394, 18:07 عصر
سلام دوستان

الان شرکت های زیادی سرور مجازی ارائه میدن با مشخصاتی خوب و پهنای باند مناسب که با ماهی 80 تا 100 هزارتومان میتونید تهیه کنید. نصب و پیکربندی سرور هم اصلا کار سختی نیست زیاد نگران نفوذ نباشید اون شرکتها هم کار خاصی نمیکنن و بزرگنمایی صرفا جهت بالا بردن قیمت هاست.