PDA

View Full Version : سوال: چگونگی تبدیل اعداد انگلیسی به فارسی درون ComboBox که با حلقه for ایجاد شده

golestan1
شنبه 14 آذر 1394, 08:30 صبح
با حلقه تقریبا ۳۰۰ ایتم به کمبو اد کردم حالا چطوری میشه موقع نمایش اعداد به صورت اعداد فارسی نمایش داده شود
ایا امکان عکس در کنار هر ایتم وجود داره

ژیار رحیمی
شنبه 14 آذر 1394, 10:14 صبح
سلام دوست گرامی بله امکان افزودن عکس کنار آیتمهای ComboBox هست تو تالار سرچ کن پیدا میکنی.برای نمایش اعداد بصورت فارسی فونت ComboBox رو تغییر بده به فونتی که نمایش اعداد رو ساپورت کنه. برای مثال به جای فونت Tahoma از Tornado Tahoma استفاده کن

golestan1
شنبه 14 آذر 1394, 11:11 صبح
سلام دوست گرامی بله امکان افزودن عکس کنار آیتمهای ComboBox هست تو تالار سرچ کن پیدا میکنی.برای نمایش اعداد بصورت فارسی فونت ComboBox رو تغییر بده به فونتی که نمایش اعداد رو ساپورت کنه. برای مثال به جای فونت Tahoma از Tornado Tahoma استفاده کن

با سلام وتشکر
اما اون فونتی که شما مثال زدید در سیستم وین ۱۰ موجود نیست اگه ممکنه از فونت خود سیستم مثال بزنید چند تا تست کردم جواب نداد
حدال امکان نمی خوام فونت نصب کنم
در مورد عکس داخل کمبو هم اگه بشه بدون استفاده از کامپوننت بشه عالی چون نمی خوام حجم برنامه زیاد بشه
بازم تشکر

ژیار رحیمی
شنبه 14 آذر 1394, 12:29 عصر
تو مجموعه فونت سیستم وجود نداره از اینترنت دانلود کن.اگرم فونت رو نمیخوای نصب کنی به ریسورس پروژه ات اضافه کن و از ریسوس فراخوانی کن

Mahmoud.Afrad
یک شنبه 15 آذر 1394, 04:58 صبح
ساخت کمبو باکس آیکون دار ComboBox With Icon (http://barnamenevis.org/showthread.php?337810-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%DA%A9%D9%85%D8%A8%D9%88-%D8%A8%D8%A7%DA%A9%D8%B3-%D8%A2%DB%8C%DA%A9%D9%88%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D8%B1-ComboBox-With-Icon)