PDA

View Full Version : سوال: کپی کردن داده‌های یک جدول از یک دیتابیس به دیتابیسی دیگر

alicomputer
یک شنبه 29 آذر 1394, 10:25 صبح
سلام
می خوام بدونم چطوری میشه اطلاعات را از یک دیتابیس به دیتابیس دیگر انتقال داد؟
نرم افزار من تحت ویندوزه و می خوام داده های آن را به صورت دستی و هر زمانی خواستم وارد دیتابیس سایت کنم
ساختار دوتا دیتابیس مثل همدیگس با این تفاوت که یکیش رو سیستم و دیگری روی وب می باشد
تو سایت زیر یه چیزایی نوشته ولی نمی دونم چطوری باید استفاده کنم
http://www.dotnettips.info/post/2041/%DA%A9%D9%BE%DB%8C-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D9%88-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8 C-%DB%8C%DA%A9-%D8%AC%D8%AF%D9%88%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%DB%8C%DA%A9-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D8%B3-%D8%A8%D9%87-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1
لطفا راهنمایی کنید

البته لازم به ذکر می باشد که در حال حاضر دیتا بیس اصلی را روی وب قرار دادم تا هم سایت کار بده و هم نرم افزار تحت ویندوز ولی سرعت نرم افزار خیلی پایین آمده و هنگ میکنه

Mani_rf
یک شنبه 29 آذر 1394, 13:35 عصر
این چیزی که توی این سایت نوشته برای زمانیه که شما روی یک کانکشن میتونید کار کنید. البته بجز آخرین موردی که پیشنهاد کرده که به درد شما میخوره در صورتی که بتونید روی سرور ریموت بشید.
برای این کاری که میخواید انجام بدید 2تا روش بهتون پیشنهاد میکنم.

1- روی وب سایت یکسری سرویس ترجیحا WCF بنویسید که اطلاعاتتون رو به اون بفرستید و اون براتون ثبت کنه.
2- روی دیتابیس سایت کانکشن مستقیم بگیر و با یک ترنزاکشن اطلاعاتی که میخوای رو Insert کن.

روش اول امن تره.
روش دوم راحت و سریع تره...

alicomputer
دوشنبه 30 آذر 1394, 10:41 صبح
این چیزی که توی این سایت نوشته برای زمانیه که شما روی یک کانکشن میتونید کار کنید. البته بجز آخرین موردی که پیشنهاد کرده که به درد شما میخوره در صورتی که بتونید روی سرور ریموت بشید.
برای این کاری که میخواید انجام بدید 2تا روش بهتون پیشنهاد میکنم.

1- روی وب سایت یکسری سرویس ترجیحا WCF بنویسید که اطلاعاتتون رو به اون بفرستید و اون براتون ثبت کنه.
2- روی دیتابیس سایت کانکشن مستقیم بگیر و با یک ترنزاکشن اطلاعاتی که میخوای رو Insert کن.

روش اول امن تره.
روش دوم راحت و سریع تره...

امکانش هست بیشتر توضیح بدی یا اگه سورس کد در این مورد دارد بزاری
ممنون